Допомога залежним в Казахстані, або лікування залежності | Пальміра Плюс

Допомога залежним в Казахстані, або ж ефективне лікування залежності? Це можливо! Адже, ми використовуємо комплексний підхід до цієї хвороби...

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Допомога залежним в Казахстані, або лікування залежності | Пальміра Плюс

Допомога залежним в Казахстані

Допомога залежним в Казахстані… В загальному, це – наркологічні клініки, а також державні та приватні установи, котрі займаються тою чи іншою проблемою. Причому, левову частку «ринку» займають перші. Котрі, в основному, сфокусовані на фізичній частині. Та беззаперечно запевнюють, що подальше лікування з нахилом на психологію дуже навіть необхідне, аби досягти успіху.

Допомога залежним в Казахстані здійснюється у великому сучасному будинку, зображеному на даному фотоДопомога залежним в Казахстані здійснюється у великому сучасному будинку, зображеному на даному фото

Через це, маючи на меті розширювати діяльність відділень психосоціальної допомоги залежним у зв’язку з їх ефективністю, «Пальміра Плюс» почала її у цій прекрасній, величній державі. Де, на жаль, дуже багато молодих людей потерпають від страшнючої чуми нашого часу – алкогольної, наркотичної та ігрової залежності.

Чи дієве лікування залежності медикаментозно?

Про те, чи дієве медикаментозне лікування залежності можна вести масу суперечок. Хтось його відкидає, а дехто вважає єдиним адекватним методом подолання хвороби. Але, повторимося, й самі медики говорять про те, що вони «зцілюють лише тіло, та нічого не можуть зробити з ураженою душею».

Якщо узагальнити алкоголізм, наркоманію та ігроманію, то основні процедури по позбавленню від них – це:

 1. Детоксикація (за винятком пристрасті до гри).
 2. Кодування психологічним та медикаментозним методом.
 3. Замісна терапія (у випадку з наркотиками).
Помощь зависимым в Казахстане предоставляется в отличном доме. Даже посмотреть на эту комнату, изображенную на фото: уютную, чистую, красивую.Помощь зависимым в Казахстане предоставляется в отличном доме. Даже посмотреть на эту комнату, изображенную на фото: уютную, чистую, красивую.

Кожен з них має свої протипоказання та не завжди може бути виконаний для того чи іншого залежного. І тоді постає питання: невже у моменти, коли лікарі безсиллі, треба ставити на людині хрест? Яким чином допомагати цим нещасним? Може взагалі нехтувати описаними вище методами?

Ми не можемо сказати, що все, що роблять лікарі-наркологи – безглузде витрачення часу, адже це суцільна брехня. Просто набагато дієвішою їх праця стає при використанні з іншим методом – психосоціальною допомогою.

Ефективне лікування залежності в Казахстані

Дуже часто люди шукають в мережі інтернет щось типу, як справді ефективно вилікувати залежність, неважливо – алкогольну, наркотичну, ігрову… І, знову ж таки, хотілось би розповісти про цей аспект саме в Казахстані:

 1. Як воно проводиться?
 2. Чому варто обрати Казахстан, як місце для звільнення від недуги.

Тож, які ж етапи зцілення від залежності ми використовуємо?

 1. Медичний огляд, детоксикація, лікування супутніх хвороб і так далі. Звичайно, без участі досвідчених медиків у такій галузі годі щось робити. Адже, не маючи такого фаху можна серйозно нашкодити людині. Тому, співпраця з лікарями наркологами та турбота про здоров’я учасників програми – основа для подальшої роботи.
 2. Період становлення, або, як його ще називають, реабілітаційний процес. Це той момент життя, коли за допомогою роботи фахівців у сфері залежності людина отримує психосоціальну допомогу. Починає справді розуміти критичність свого минулого положення. А також, вчиться жити по-новому без наркотиків/алкоголю/гри. Все це відбувається завдяки зміні мислення, поведінки та старанної праці самого залежного під керівництвом психологів, психотерапевтів, консультантів тощо.
 3. Адаптація у суспільстві, яку ще називають ресоціалізацією. Тобто, можливість залишатися тверезим як розумом, так і тілом, у світі, поглиненому «шкідливими звичками». Іншими словами – шанс знайти себе, влаштуватися на роботу, створити сім’ю…

Усі ці кроки необхідні для надання залежним людям справді щасливого майбутнього. Чому варто обрати саме цю країну?

Допомога залежним в Казахстані

Уявіть собі ці величні краєвиди, колорит, привітних людей… Неймовірна атмосфера для позитивного результату одужання! Та, звичайно, живий приклад того, що цей світ справді прекрасний без тих підробних джерел задоволення! Які, водночас із краплею радості приносили цілі океани бід…

Допомога при співзалежності

Окрім старанної праці над особистістю людини, залежної від чого-небудь, необхідна відповідна робота з її рідними. Вони завжди потребують психологічної допомоги. Оскільки, часто забувають, як турбуватися про себе та просто жити власним життям.

Можливо, якщо у Вас є рідні зі схожими проблемами, Ви впізнаєте себе у цих вигаданих образах:

 1. Мати, яка турбується та «пилинки здуває» з безробітного наркозалежного.
 2. Рідні, налякані поведінкою свого чада, виконують всі його умови.
 3. Дружина, котра постійно жаліється на свого чоловіка, але нічого не змінює…

В умовах таких нездорових відносин прекрасно розвивається залежність. Ще їх називають співзалежними. А саму хворобу, яка їх провокує – співзалежність. Вона, при відсутності правильної терапії, не дає лікуванню прогресувати. І, навпаки, погіршує ситуацію.

Тому, рідних та близьких теж залучають до оздоровлення шляхом:

 1. Груп взаємодопомоги.
 2. Семінарів.
 3. Особистого спілкування зі спеціалістом зі співзалежності.

Доведено, що від одужання близького оточення залежить чи не п’ятдесят відсотків успіху. Тому, роботі з рідними дається особлива увага.

Таким чином, допомога залежним в Казахстані виконується старанно, комплексно та якісно. І ми будемо всіма силами робити її ще досконалішою заради того, щоб люди мали можливість побачити щось інше, окрім болісних, закутих залежністю буднів…