Причини чому тривалість життя наркомана коротка

Причини чому тривалість життя наркомана коротка

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Причини чому тривалість життя наркомана коротка

Причини чому тривалість життя наркомана коротка

Якщо людина отримала інформацію, що хтось зі знайомих почав вживати наркотики, то в її голові виникає думка, що через кілька років вона помре. Якщо говорити з боку статистики, то немає жодних підтверджених даних, що через деякий час наркоман помре.

Такі факти свідчать лише про те, що наркоманія - це не той фактор, який означає, що людина втрачена для суспільства. Існує багато незаперечних фактів, коли колишні наркомани відмовляються від наркотиків і реалізують себе в житті.

Чому наркомани живуть менше за інших людей

Більшою мірою смертність від наркоманії залежить від супутніх факторів. Насамперед це відповідне оточення. Якщо для отримання наркотичного сп’яніння один шприц використовує кілька людей, то шанс смерті від побічних наслідків значно збільшується. Але не варто сприймати цей фактор головною причиною смерті наркоманів. Використання індивідуальних шприців не дає гарантії, що життя наркомана буде тривалим, і він зможе втілити свої бажання без відмови від вживання наркотичних засобів.

Чому помирають наркомани

Необхідно розуміти, що вживання наркотиків негативно впливає на роботу внутрішніх органів. Організм людини створений з урахуванням роботи кожного органу, і відмова будь-якої складової може мати негативний вплив на тривалість життя.

Під час вживання наркотиків у життєдіяльності організму виникає дисбаланс, який негативно впливає на роботу окремих органів. На перших стадіях вживання наркотичних засобів вплив несуттєвий і людина не звертає на це уваги.

Під час тривалого вживання наркотиків організм намагається перебудуватися і відключити органи, які не можуть повноцінно виконувати функції. Наприклад, під час вживання героїну припиняється робота дихальних шляхів і людина задихається від нестачі повітря. Кокаїн провокує стан страху, і людина, щоб не відчувати нестерпних відчуттів, приймає рішення про самогубство.

Але основною причиною смерті наркоманів вважає передозування. Звична доза наркотиків не приносить довгоочікуваного ефекту і людина починає збільшувати дозу або поєднувати вживання наркотиків з додатковими стимуляторами для посилення ефекту.

Постійне бажання отримати початковий ефект змушує людину збільшувати дозу, і в кінцевому варіанті організм не витримує і відмовляється виконувати функції. Якщо наркоман, розуміючи, що збільшення дози може призвести до смерті, намагається стабілізувати вживання наркотиків, то такий варіант мало відрізняється від повільної смерті.

Людина поступово починає деградувати, відбуваються зміни в психіці, розвивається недоумство. Наркоман перестає адекватно сприймати ситуацію і навколишнє оточення. Дії наркомана не піддаються логічному осмисленню і подальша поведінка не може сприйматися адекватно.¬