Реабілітаційний центр в Одесі - Лікування накроманіі і алкоголізму в Пальміра Плюс

Наркодиспансер в Одесіі Пальміра Плюс надає допомогу наркозалежним- лікування наркоманії, кодування від алкоголізму ➤ Переходьте на сайт наркологічного центру

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Реабілітаційний центр в Одесі - Лікування накроманіі і алкоголізму в Пальміра Плюс

Реабілітаційний центр в Одесі

Патологічний потяг від чого-небудь не можна залишати без уваги, оскільки він руйнує психіку і часто призводить до розвитку серйозних захворювань. Щоб впоратися з проблемою, необхідно звернутися до фахівців наркоцентру.

Залежність: причини та ознаки

Людина може відчувати потяг до алкоголю, психотропних речовин або ігор. Хвороба розвивається в результаті відсутності взаєморозуміння з близькими, матеріальних труднощів, несприятливого оточення або психологічної незрілості людини. Розпізнати її можна за такими симптомами:

 • дратівливість, агресивність;
 • нав’язливі думки про джерело задоволення;
 • необдумані вчинки, спрямовані на отримання доступу до спиртного, ігор або наркотиків;
 • погіршення стану здоров’я;
 • матеріальні витрати на придбання джерела задоволення;
 • готовність порушити моральні принципи та закон для придбання бажаного;
 • сварки з близькими.

Лікування в реабілітаційному центрі

Лікування наркоманії, а також примусове лікування від алкоголізму та боротьба з патологічним потягом до ігор можливі у реабілітаційному центрі. Одеса є одним з міст, в яких працює філія клініки. Курс терапії розробляється досвідченими фахівцями з урахуванням особливостей стану пацієнта, а його ціна розраховується індивідуально.

Виведення з запою

Запій характеризується тривалим прийманням спиртного і часто супроводжується інтоксикацією організму, неконтрольованою поведінкою. Виведення людини з такого стану повинно здійснюватися тільки досвідченим фахівцем. Процедура складається з таких етапів:

 1. Первинне медичне обстеження для оцінки стану здоров’я пацієнта.
 2. Детоксикація організму із застосуванням крапельниці.
 3. Медикаментозна терапія — проводиться для відновлення внутрішніх органів.
 4. Заняття з психотерапевтом для подолання підсвідомого потягу до спиртного.

Лікування алкоголізму Одеса

У реабілітаційному центрі можна пройти курс терапії для лікування алкоголізму ціна якого залежить від стадії захворювання. Для досягнення найкращого результату застосовується комплексний підхід, який поєднує в собі використання сучасних медичних препаратів і заняття з психологом.

Щоб очистити організм від токсинів і полегшити симптоми абстинентного синдрому, нарколог призначає ліки. Вони покращують фізичний стан людини, допомагають нормалізувати сон, знижують потяг до спиртного. Подолання психологічного потягу до алкогольних напоїв здійснюється на сеансах психотерапії. Примусове лікування алкоголізму вчить людину аналізувати причини розвитку хвороби, відмовлятися від помилкових моделей поведінки на користь здорового способу життя. Завершальним етапом є соціальна адаптація.

Кодування від алкоголізму

У важких випадках алкоголізму може застосовуватися кодування. Суть процедури полягає в тому, що у людини виробляється стійка відраза до спиртних напоїв. При вживанні навіть невеликої дози виникає головний біль, нудота і блювота, больові спазми, судоми. В результаті цього людина не отримує задоволення від вживання спиртного, тому знижується ризик повторного розвитку алкоголізму.

Кодування від алкоголю у Одесі може виконуватися вдома або в реабілітаційному центрі. При цьому використовуються медикаментозні препарати, що викликають огиду до спиртного, лазерна терапія або психологічні прийоми — гіпноз, нейролінгвістичне програмування. Для проведення процедури необхідна згода пацієнта.

Лікування ігроманії

Згубна пристрасть до азартних і комп’ютерних ігор є серйозним психологічним розладом. Особливо часто воно виникає в дитячому і підлітковому віці.

У наркологічній клініці виконують лікування ігроманії на будь-якій стадії. Для нормалізації психологічного стану застосовуються медичні препарати. Підсвідомий потяг до ігор долається на групових та індивідуальних сеансах психотерапії.

Допомога для наркозалежних

Наркоманія не лише руйнує психіку людини, а й призводить до розвитку небезпечних хвороб. У реабілітаційному наркологічному центрі створені всі умови для швидкого одужання. Курс терапії містить такі етапи:

 • медикаментозний — для усунення симптомів «ломки» при наркоманії пацієнтові призначають анальгетики, заспокійливі та антигістамінні препарати, вітаміни;
 • психологічний — спрямований на подолання наркоманії на підсвідомому рівні та формування навичок здорового способу життя.

Перебування наркозалежних у реабілітаційному центрі завершується курсом ресоціалізації. Людина вчиться самостійно формувати здорове оточення і долати життєві труднощі без приймання психотропних речовин. Реабілітаційний період також містить пошук нових розваг, розв’язання проблем з працевлаштуванням і відновлення взаємин з близькими.

Переваги клініки «Пальміра Плюс»

Реабілітаційний наркологічний центр «Пальміра Плюс» отримав безліч позитивних відгуків. Тут здійснюється анонімне лікування алкоголізму та інших видів залежностей. При стаціонарній терапії всім пацієнтам забезпечуються комфортні умови проживання і цілодобова підтримка висококваліфікованих фахівців.

Під час реабілітаційного періоду часто використовуються нестандартні методи боротьби із захворюванням — працетерапія, інформаційні лекції, арт-терапія, активні заняття спортом. Ціна курсу залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.