Семінар-тренінг з хімічної залежності

Семінар-тренінг з хімічної залежності - навчальна програма, організована "Пальміра Плюс". Це як можливість для навчання, так і для цікавих знайомств...

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Семінар-тренінг з хімічної залежності

Семінар-тренінг з хімічної залежності

Семінар-тренінг з хімічної залежності – що це? Прекрасний навчальний, та й не тільки, захід «Пальміра Плюс»! Він об’єднує всі філії «Пальміра Плюс» з різних міст і країн!

Цілих три тижні цілковитого задоволення і гарного настрою разом з насиченням новою інформацією в столиці України – Києві!

Якщо говорити про офіційну частину

Якщо говорити про офіційну частину, звичайно ж, головною метою семінару-тренінгу з хімічної залежності було:

  • допомогти учасникам стати більш адаптованими в цьому житті, надаючи їм нову професію;
  • підготувати якісних консультантів, які будуть розбиратися в тематиці хімічної залежності;
  • допомогти учасникам краще зрозуміти себе.

Що стало найбільш цінним?

Що стало найбільш цінним? А те, що вчителями на семінарі-тренінгу з хімічної залежності виступали керівники філіалів та реабілітаційних центрів «Пальміра Плюс». У чому ж цінність? А в тому, що це успішні, тверезі люди, які впорались із залежністю:

  • Сергій Бжоленко;
  • Євгеній Зиков;
  • Дмитро Кирієнко;
  • Андрій Скутельник;
  • Дмитрій Сергєєв.

Звичайно ж вони ділилися своїм багаторічним, неймовірним досвідом, який допоміг багатьом залежним повернутися на шлях тверезого, вільного життя!

Глибокий самоаналіз

Хай там як, а без роботи над собою ніяк не обійтися. Думаєте це обов’язкова частина лише одужання? Зовсім ні!
Семінар-тренінг з хімічної залежності містив у собі важливу частину – терапію. Кожен учень міг заглянути вглиб себе і зрозуміти, ким він є насправді.
Навіщо це? Ну знову ж таки, як можна допомогти комусь якщо у себе – непорядок?

Окрім «офіціалу»

Звичайно ж, програма семінару-тренінгу з хімічної залежності ну дуже насичена. Куди тут без якісного відпочинку та цікавого дозвілля?
Учасники навчальної програми не тільки старанно гризли твердий граніт науки. Атмосферу розвіювали за допомогою веселих прогулянок у вільний від навчання час.
Взагалі, ці три тижні дуже всіх згуртували. Для кожного семінар-тренінг став не тільки джерелом корисної інформації, а й можливістю знайти нових тверезих друзів з усієї України та не тільки.

Справжні переможці

Цього разу семінар-тренінг з хімічної залежності подарував випуск аж із шістнадцяти сертифікованих фахівців. Уявіть собі – яка це сила! Шістнадцять усталених тверезих людей, які готові допомагати іншим!
Знаєте, кожен такий захід спонукає все більше й більше вірити в те, що тверезе суспільство – це реально.