Тестування на наркотики в наркологічному центрі Пальміра Плюс

Експрес тестування на наркотики в наркологічній клініці Пальміра Плюс у Києві

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Тестування на наркотики в наркологічному центрі Пальміра Плюс

Тест на наявність наркотичних речовин в організмі

Широке поширення наркотичних речовин у молодіжному середовищі є гостросоціальною проблемою, викликаючи залежність у молоді та підлітків. Тестування на наявність в організмі наркотичних речовин у реабілітаційному центрі “Пальміра Плюс” дає змогу виявити сліди наркотиків навіть через тиждень після вживання. Результат тесту стане доступний вже через 5 хвилин після його проведення, і буде позитивним, навіть якщо кількість речовини була незначною. Тест буде інформативним щодо всіх відомих наркотичних речовин.

Кому можна робити тест

Особи, які досягли повноліття, можуть зробити тест на умовах анонімності. Для цього потрібно зателефонувати до реабілітаційного центру “Пальміра Плюс” і записатися на прийом. Для неповнолітніх є можливість прийти на прийом із батьками та провести тест у їхній присутності та з їхнього дозволу.

Які види тестів можна зробити

  • Тест-смужки - індикатор обчислюють наявність у сечі наркотиків будь-якої групи;
  • Експрес-тести - показують наявність наркотичних речовин у слині або сечі людини;
  • Мультитести - виявляють психоактивні речовини 10 видів.

Час знаходження наркотиків в організмі людини

Сеча - від 2 днів до 3 місяців (у разі систематичного прийому);

Волосся і нігті - від 3 місяців. Волосся і нігті ростуть і змінюються повільно, зберігаючи в міру відростання у своєму складі сліди наркотичних речовин. Чим довше волосся, тим довше воно зберігає інформацію.

Для того щоб спростувати або підтвердити ймовірність вживання наркотичних речовин, звертайтеся до реабілітаційного центру “Пальміра Плюс”.