Безпечна детоксикація наркозалежних у Києві

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація в Києві. вона безпечна для залежних, швидке зняття ломки. Гарантуємо анонімність!

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Безпечна детоксикація наркозалежних у Києві

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація

опіоїдна детоксикація - процедура, що дає змогу швидко вивести з організму наркотичні препарати й уникнути неприємних наслідків їхнього прийому. Реабілітаційний центр “Пальміра Плюс” проводить процедуру ультрашвидкої опіоїдної детоксикації, що дає змогу пацієнтам впоратися з симптомами психологічної та фізичної ломки, якими супроводжується різка відміна препарату.

Для кого підходить

Такий метод лікування підходить для лікування залежності від препаратів опіоїдної групи: героїн, гідроморфон, морфін, оксиморфон, метадон, меперидин, фентаніл, алфентаніл, суфентаніл, реміфентаніл, реміфентаніл, леворфанол, морфін, тебаїн, оріпавін, кодеїн.

Процедура детоксикації проводиться під загальним наркозом, що дає змогу пацієнту не відчувати больових відчуттів абстинентного синдрому. Під час проведення лікування кров за допомогою лікарських препаратів очищається від морфінів і продуктів їхнього розпаду, вводяться підтримувальні та стимулювальні препарати.

Скільки триває процедура

Процедура ультрашвидкої опіоїдної детоксикації в реабілітаційному центрі “Пальміра Плюс” триває від 6 до 10 годин. За цей час у пацієнта з мінімальними наслідками на кілька днів блокується тяга до вживання наркотичних речовин, а вже наступного дня він може долучитися до щоденних обов’язків і соціальної взаємодії.

Кому протипоказана процедура

У реабілітаційному центрі “Пальміра Плюс” відмовлять у виконанні процедури, якщо у вас є ознаки гострих респіраторних захворювань, підтверджена вагітність, хвороби серця.

Сама процедура не має побічних симптомів, але можливі ускладнені реакції на наркоз. обговоріть можливі протипоказання з лікарем.