Алкоклін - інструкція із застосування та показання

Засіб проти похмілля Алкоклін - інструкція із застосування. Показання та протипоказання щодо застосування алкокліну. Передозування

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Алкоклін - інструкція із застосування та показання

Алкоклін, засіб від похмілля

Алкогольна залежність небезпечна тим, що вона розвивається повільно і непомітно для людини. При цьому страждають усі життєво важливі органи і системи організму, насамперед відчуває на собі негативний вплив печінка. Щоб очистити цей орган від токсинів і продуктів розпаду етилового спирту, медики часто призначають препарат “Алкоклін”.

Цей засіб добре справляється з алкогольною інтоксикацією, він слугує захистом печінки і нервової системи та прискорює переробку і виведення спирту з організму. Багато людей вживають препарат до заходів, де мається на увазі розпивання спиртного для того, щоб знизити прояв симптоматики похмільного синдрому. А також на ранок.

Препарат Алкоклін - опис

Глутаргін алкоклін - це оригінальний запатентований лікарський препарат, розроблений фармацевтичною компанією “Здоров’я” для профілактики і лікування похмільного синдрому, алкогольних отруєнь та інших захворювань, спричинених надмірним прийомом алкоголю.

Глутаргін алкоклін складається з солі двох амінокислот - L-аргініну-L-глутамату - та випускається у двох різних формах: порошки для приготування розчину (з приємним лимонним смаком) і таблеток. 1 порошок або таблетка препарату Глутаргін алкоклін містить 1 г діючої речовини.

Глутаргін алкоклін не має аналогів серед інших препаратів, він діє як детоксикант і гепатопротектор одночасно, сприяє очищенню організму від алкотоксинів і відновленню печінки від шкідливого впливу алкоголю.

Склад Алколіну

“Що особливого в цьому лікарському препараті, якщо він набагато ефективніший, ніж інші аналогічні ліки?” - запитаєте ви, і це буде цілком резонне запитання. Як видно з назви ліків, у цьому засобі основним складовим елементом є хімічна речовина під назвою глутаргін.

На думку лікарів і вчених, саме вона впливає на печінку і нирки, сприяючи швидкому і активному виведенню з організму алкогольних речовин. Що швидше етиловий спирт повністю вийде з організму, то краще почуватиметься громадянин, який страждає.

Також відзначено корисний вплив глутаргіну, що міститься в препараті, на нервову систему. Ні для кого не секрет, що сильно питущі громадяни страждають насамперед саме від різного ступеня психічних розладів. Препарат Глутаргін Алкоклін допомагає боротися з цією неприємністю, покращуючи при цьому загальний стан здоров’я.

Склад Алколіну

Використання препарату Глутаргін Алкоклін не шкодить здоров’ю, його можна вживати практично у всіх без винятку випадках похмільного синдрому. Ліки Алкоклін не мають побічних ефектів і не викликають у переважній більшості випадків алергічних реакцій. Виключена медична залежність від цих ліків.

Механізм дії

У препараті є одна діюча речовина: глутаргін (сполука аргініну і глутамінової кислоти). Глутаргін стимулює переробку алкоголю в печінці, прискорює виведення продуктів переробки алкоголю, зменшує пригнічення вироблення основного ферменту переробки алкоголю - алкогольдегідрогенази. Крім того, глутаргін захищає печінку і нервову систему. Також, за твердженням виробника, препарат “знижує пригнічувальний вплив алкоголю на ЦНС за рахунок нейромедіаторних властивостей збудливої глутамінової кислоти”.

Показання

Показання

Глутаргін Алкоклін застосовують:

  • для попередження сп’яніння, гепатотоксичної дії алкоголю;
  • для лікування гострої алкогольної інтоксикації легкого/середнього ступеня тяжкості;
  • у складі комплексного лікування постінтоксикаційного розладу внаслідок гострого отруєння алкоголем тяжкого ступеня.

Протипоказання

Глутаргін Алкоклін не застосовують:

  • при непереносимості компонентів;
  • при лихоманці;
  • при тяжкому порушенні азотовидільної функції нирок.
  • при підвищеній збудливості, психотичних реакціях з бурхливим перебігом.

Застосування

Препарат рекомендований до застосування дорослими людьми. Вміст пакетика розчиняють у половині або одній четвертій склянки чистої води. Або приймають одну таблетку.

Застосування

З метою профілактики алкогольного сп’яніння та негативного впливу алкоголю на печінку рекомендується використовувати два пакетики за дві години до вживання спиртних напоїв. Або можна прийняти один пакетик засобу за одну годину до розпивання спиртного, а потім другий пакетик протягом півгодини після вживання алкоголю. Один пакетик дорівнює одній таблетці, тому “Алкоклін” у таблетках за інструкцією приймають за такою ж схемою.

Під час лікування отруєння етанолом рекомендується використовувати один пакетик чотири рази на добу, перерва між прийомами має становити не менше двох годин. Другого дня і наступні три дні засіб дозволяється використовувати двічі на добу.

У разі тяжкого отруєння використовують по одному пакетику двічі на день протягом двадцяти днів, але тільки як додатковий засіб після того, як буде пройдено курс лікування препаратом “Глутаргін” у вигляді ін’єкцій.

Особливі вказівки

При призначенні пацієнтам із порушеннями функцій ендокринних залоз слід враховувати, що препарат може незначною мірою збільшувати секрецію інсуліну та гормону росту, що не потребує корекції медикаментозної терапії у пацієнтів із цукровим діабетом та/або акромегалією.

Препарат не впливає на здатність керування транспортними засобами.

Передозування

Передозування

Симптоми: нудота, блювання, біль у ділянці грудної клітки, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, безсоння, минуще короткочасне зниження артеріального тиску, атріовентрикулярна блокада, алергічні реакції.

Лікування: симптоматичне, за необхідності прийом антигістамінних засобів, у тяжких випадках - в/в введення глюкокортикостероїдів.

Купівля препарату

Препарат Глутаргін Алкоклін, ціна якого є цілком демократичною, продається практично в кожній аптеці. Не соромтеся запитати у фармацевта саме ці ліки, адже якщо попросити просто щось від похмільного синдрому, вам найімовірніше буде запропоновано максимально дорогий, але не дуже ефективний засіб.

Виробляє препарат Глутаргін Алкоклін фармацевтична компанія, товариство з обмеженою відповідальністю “Здоров’я”, керівник якої сам знайшов у собі сили позбутися алкоголізму і зацікавлений у тому, щоб поліпшити самопочуття тих, хто продовжує вживати спиртні напої. Роблять вони й інші корисні ліки.

Засіб Глутаргін Алкоклін продається як у вигляді порошку, так і у вигляді таблеток. Зручніше вживати препарат у вигляді таблеток. Крім глутаргіну, до складу ліків входить також аргінін і глутамінова кислота, які забезпечують запуск біохімічного ланцюжка, що, своєю чергою, спрямований на виведення аміаку, основної отруйної речовини, з організму. Завдяки своїй винятковій нейтралізуючій властивості, цей препарат відносять до ефективних гіпоамоніємічних засобів. Візьміть ліки Глутаргін Алкоклін і позбудьтеся алкоголізму!

Відгуки про препарат Алколін

Відгуки про порошок і таблетки “Алкоклін” хороші. Дуже часто препарат використовують для купірування симптоматики похмілля. Також нерідко його застосовують у тому випадку, коли намічається відповідальний захід, під час якого людина повинна перебувати в більш-менш тверезому стані.

Відгуки про препарат Алколін

Згідно з відгуками, засіб добре справляється з ознаками алкогольної інтоксикації, він здатний за короткий час повернути гарне самопочуття. За опитуваннями споживачів, у більшій їх частині цей препарат знаходиться в домашній аптечці. Багато хто рекомендує цей засіб.