Антипохмелін - рятівна класика
Наслідки алкогольного сп’яніння можуть зіпсувати вечірку, корпоратив або дружні посиденьки. Серед препаратів, що дають змогу боротися з похміллям, одним із найпопулярніших і ходових є “Антипохмелін”. Це біологічно активна добавка, що має мінімум протипоказань і побічних ефектів.
Антипохмелін - опис
Похмілля - цілий комплекс різноманітних скарг, які проявляються наступного дня після вживання алкоголю. Того, хто страждає на похмілля, турбують сильні головні болі, нудота, сухість у роті та сильна спрага, озноб змінюється відчуттям жару. Часто виникає серцебиття і “перебої” в серці. Характерна слабкість, пригнічений настрій, почуття провини. Стан похмілля триває не більше доби, але може тривати й довше.
Залишати організм на волю провидіння, самому справлятися з наслідками інтоксикації алкоголем - верх дурості, бо з давніх часів відомі засоби, які здатні полегшити страждання хворого. Препарат АнтиПохмелін був створений саме на основі таких перевірених і вивчених засобів, і об’єднує їх у собі для полегшення похмільного синдрому. АнтиПохмелін поряд зі зняттям похмілля здатний запобігати йому. Підвищує переносимість алкоголю.
АнтиПохмелін - препарат, який знижує токсичний вплив алкоголю. Прийом АнтиПохмеліну найбільш ефективний під час вживання алкоголю (1-2 капсули), що дає змогу попередити стан похмілля. Якщо ви не прийняли АнтиПохмелін вчасно і похмілля настало, потрібно прийняти 1-3 капсули залежно від ступеня тяжкості, запиваючи великою кількістю мінеральної води.
Механізм дії
До складу Антипохмеліну входять: бурштинова кислота, фумарова кислота, глутамінова кислота (глутамінат натрію), аскорбінова кислота і глюкоза.
Працює це дуже цікаво: “Антипохмелін” - це один з небагатьох на поточний момент засобів, який діє на ділянці перетворення алкоголю на отруйний ацетальдегід (ту саму речовину, від якої так погано з похмілля) та інші токсини: всі інші засоби намагаються нейтралізувати вже утворені отрути і вивести їх з організму.
Антипохмелін же “бере ворога за горло” на найпершому кроці, в печінці: він уповільнює природну роботу ферменту ( алкогольдегідрогенази) з окиснення алкоголю, тому організм краще справляється з інтоксикацією, повільно, але вірно переробляючи алкоголь. Також він прискорює реакцію з розщеплення вже утвореного ацетальдегіду та оцтової кислоти до вуглекислого газу і води, отже, ацетальдегід перебуває в організмі мінімальний час. Іншим ефектом є те, що оскільки алкоголь засвоюється повільно, то людина залишається п’яною довгий час з малих доз (про це в інструкції до російської версії препарату чомусь не пишуть).
Показання
АнтиПохмелін також рекомендується як додаткове джерело бурштинової кислоти. Він допоможе вам залишатися у формі до і після прийому алкогольних напоїв. АнтиПохмелін успішно усуває симптоми похмілля; допомагає його уникнути, якщо препарат прийняти перед вживанням алкоголю; допомагає в разі отруєнь неякісними алкогольними напоями; змішуванні різних алкогольних напоїв.
Протипоказання
Серйозних протипоказань у “Антипохмеліну” немає, головний виняток - індивідуальна непереносимість речовин, що входять до складу цього БАД, і схильність до алергічних реакцій. Але оскільки “Антипохмелін” вживається лише спільно із застосуванням алкоголю, природними протипоказаннями будуть:
- Юний вік;
- Період вагітності або вигодовування;
- Цироз печінки;
- Проблеми з підшлунковою;
- Виразка органів ШКТ та інші стани, коли вживання алкоголю здатне нашкодити.
Також не слід приймати “Антипохмелін” в обсягах, які перевищують рекомендовані. Інакше можуть початися алергічні прояви або тривала діарея. Рекомендована кількість таблеток - не більше шести на добу.
Інструкція щодо застосування
Препарат знижує негативний вплив алкоголю на організм. Найкраще приймати його до або під час розпивання спиртних напоїв. Для цього потрібно прийняти дві капсули, в такому разі вдасться попередити розвиток симптомів похмілля.
Якщо з якихось причин не вдалося вчасно прийняти препарат і похмільний синдром почав розвиватися, можна вжити три капсули та запити їх мінеральною водою у великій кількості. Препарат вживають під час їди.
У разі отруєння алкоголем або за його поганої переносимості потрібно вжити дві таблетки до або під час розпивання спиртного. У разі гіпоксії рекомендується прийняти одну таблетку препарату.
“Антипохмелін” як додаткове джерело бурштинової кислоти дасть можливість залишатися у формі після вживання спиртного. Рекомендується консультація з медиком перед застосуванням препарату.
Аналоги антипохмеліну
Існує велика кількість аналогів препарату, які мають схожу фармакологічну дію. “Антипохмелін” аналоги має такі:
- “Алкодез IC” знижує токсичну дію етанолу, використовується при алкогольному отруєнні, похміллі, хронічному алкоголізмі.
- “Алкофф” застосовують як додаткове джерело біологічно активних компонентів у разі вживання спиртних напоїв.
- “Алька-Прим” використовують у разі абстинентного синдрому, а також у разі больових відчуттів різної локалізації, вірусних інфекцій.
- “Коррда-К” знижує негативні наслідки вживання спиртного, виводить токсини.
- “Лимонтар” призначають для профілактики алкогольного сп’яніння, а також у разі його настання і після інтоксикації організму продуктами розпаду етанолу.
- “Глутаргін Алкоклін” вживається для профілактики негативної дії алкоголю, лікування алкогольного отруєння.
- “Алка-Зельтцер” призначається в разі похмілля, больових відчуттів різної локалізації, лихоманки.
- “Медіхронал” застосовується в разі абстинентного синдрому, хронічного алкоголізму.