Таблетки від похмілля – огляд найефективніших засобів

Які таблетки від похмілля використовувати? Огляд найефективніших препаратів від похмілля та їх докладний опис, а також кілька корисних порад

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Таблетки від похмілля – огляд найефективніших засобів

Препарати від похмілля – топ найпопулярніших засобів

Мало хто застрахований від похмілля наступного дня після застілля.

Навіть помірне вживання алкоголю не гарантує вам його відсутність. Є безліч причин чому виникає похмілля: невдалий вибір алкогольного напою, мала кількість закуски, змішування різних видів алкоголю і т. д..

Як результат - на ранок з’являється потреба у вживанні ліків, які допоможуть позбутись неприємних симптомів. Сучасний фармацевтичний ринок пропонує величезну кількість засобів для зняття симптомів алкогольної інтоксикації.

Розглянемо найбільш відомі та ефективні таблетки від похмілля.

Таблетки від похмілля

Похмілля з’являється внаслідок шкідливої дії алкоголю на організм. Питання боротьби з похміллям особливо актуальне після святкування новорічної ночі. Після Нового Року симптоми похмілля можуть бути особливо неприємними.

Вживання великої кількості спиртних напоїв викликає ризик важкого похмілля наступного дня.

Симптоми похмілля:

  • сильні головні болі;
  • нудота;
  • сухість і неприємний смак у роті;
  • спрага;
  • занепад сил;
  • дратівливість і поганий настрій.

Похмілля може спричинити підвищене серцебиття та порушення ритму серця. Також може з’явитися озноб і відчуття жару у тілі.

Який механізм дії таблеток від похмілля?

Механізм дії похмілля такий:

  1. Випитий алкоголь дає ефект легкої ейфорії.
  2. Він також має транквілізуючу дію - знімає стрес, і дає знеболювальний ефект.
  3. Етиловий спирт вступає в зв`язки з речовинами і продуктами розпаду алкоголю, що викликають похмільні симптоми.

Людина з похмілля може відчувати почуття провини навіть якщо вона нічого особливого не накоїла - це зумовлено біохімією.

Фармакологічний ринок випускає таблетки проти похмілля та інші препарати для його лікування. Розгляньмо їхні назви та дізнаємося, які з них найкраще допомагають навіть при сильному похміллі.

Які таблетки при похміллі допомагають найкраще?

Таблетки, що знімають похмілля, можна розділити на два типи:

  • готові комплексні препарати;
  • таблетки, що знімають певні симптоми (головний біль, нудоту, розлади травлення, підвищений тиск, прискорене серцебиття, підвищену нервозність тощо).

Список перших досить значний. Всі вони мають різний склад, ефективність та відгуки. Це і популярні розчинні шипучі таблетки, різні капсули та настоянки.

Ціна на них точно буде вищою, ніж на звичайні препарати.

Усе, що Вам залишається після купівлі комплексного препарату, - це його прийняти і чекати швидкого ефекту.

Давайте розберемося з групою протипохмільних ліків, які можна придбати в аптеках по всій Україні.

ТОП-6 засобів від похмілля

Ми не будемо складати рейтинги або рекомендувати певні препарати. Це суперечить етиці інтернету. Таблетки, в тому числі від похмілля, мають свої протипоказання. Вони повинні застосовуватися тільки після очної консультації з лікарем. До найпопулярніших препаратів відносять:

1. Алка-Зельтцер

Алка-Зельтцер - популярний препарат від похмілля, але з неоднозначними відгуками. Його склад простий - аспірин, лимонна кислота і харчова сода. Однак ціна злегка завищена. Він допомагає зняти головний біль і усунути легкі проблеми з кишковим трактом. Але проблему сильної нудоти і блювоти він не вирішить.

Він також марний у разі головного болю через зміну тиску. Незважаючи на його ефективність, у Алка-Зельтцера є деякі протипоказання й обмеження у використанні. Наприклад, індивідуальна непереносимість, захворювання нирок, печінки. Особливо захворювання серця і судин, такі як гіпертонія, стенокардія.

2. Медіхронал

Це непоганий препарат, вироблений в Україні. Препарат покращує обмінні процеси і має детоксикаційну дію. Він використовується в лікуванні алкоголізму як додатковий компонент. Медіхронал діє пролонговано, тож не зніме всі неприємні наслідки похмілля відразу. Препарат не призначають при серйозних захворюваннях печінки і нирок.

3. Алкодез IC

Це український препарат, який допомагає знизити токсичний вплив алкоголю. Його призначають у разі гострої інтоксикації алкоголем (легкого, середнього ступеня), алкогольного абстинентного синдрому і хронічного алкоголізму. Його також використовують у комплексній терапії патологій печінки, особливо алкогольної етіології.

4. Бурштинова кислота

Бурштинову кислоту іноді використовують для полегшення симптомів похмілля. Цей природний продукт має властивості, які допомагають прискорити розпад алкоголю в організмі, що може скоротити тривалість симптомів похмілля.

Однак, незважаючи на те, що бурштинова кислота відносно безпечна, вона також може спричиняти побічні ефекти в деяких людей, включно зі шлунково-кишковими розладами, алергічними реакціями та іншими.

5. Алька-прим

Один із найпопулярніших препаратів в Україні. Він складається з аспірину, соди та амінокислоти гліцин. Гліцин вважається заспокійливим засобом.

Препарат діє відносно швидко й ефективно. Він добре допомагає від нудоти при похміллі, головного болю, нервового тремору. Через те, що у складі аспірин, препарат протипоказаний у разі виразки шлунка або дванадцятипалої кишки. Також протипоказанням є схильність до кровотеч будь-якої етіології.

6. Алкоклін

Цей препарат містить глутаргін, який використовується для очищення і стимулювання роботи печінки. Сучасні клінічні дослідження підтверджують, що не існує ліків, які можуть прискорити процес відновлення печінки. Печінка є унікальним і життєво важливим органом, який потребує максимального догляду та дбайливого ставлення. Препарат не призначають у разі цукрового діабету, алергічних реакцій на компоненти препарату. Якщо у вас хронічні захворювання, важливо проконсультуватися з лікарем.

Кілька корисних порад

Безумовно, найефективніший метод від похмілля - не вживати алкоголь взагалі. Але, якщо цей варіант вам не підходить, тоді краще прийняти таблетки від похмілля.

Також ефективний спосіб - пити в міру, вживати алкоголь у допустимих кількостях. Оскільки кожен організм індивідуальний, то допустима доза спиртного для кожного своя.

Одній людині для сп’яніння достатньо близько 200 г спиртного, іншій же вистачить і 50 г.

Знання міри та вживання якісних напоїв допоможе запобігти похмільному синдрому.

Є ще одне правило - добре закушувати, не вживати алкоголь на порожній шлунок. Якщо прийдеться багато пити, налягайте на жирну, м‘ясну їжу. Вживаючи спиртні напої, треба пити багато рідини.

При цьому замість газованої води краще віддати перевагу натуральним сокам або негазованій мінералці, оскільки бульбашки швидше викликають стан сп’яніння. Курцям на час застілля треба обмежитися в курінні.

І, насамкінець, менше їжте солодкого та дотримуйтеся інтервалу між тостами, який має становити не менше ніж півгодини.