Лікування залежності від ЛСД в Києві, особливості лікування

Хворі, які страждають на залежність від наркотичного препарату ЛСД, повинні обов'язково проходити комплексне лікування під наглядом висококваліфікованих лікарів-наркологів. Цей тип наркотику є дуже небезпечним, оскільки, крім самого звикання під час вживання, здатний викликати мутації на генетичному рівні.

Основна складність полягає в тому, щоб визначити, чи приймала людина ЛСД. Поле вживання препарат викликає нестандартні симптоми, які можуть змінюватись в залежності від особливостей психіки. Лікарі центру «Пальміра Плюс» мають досвід лікування пацієнтів, які страждають від такого типу залежності, тому добре знайомі з особливістю хвороби. Звернувшись до клініки, ви можете розраховувати на

 • доступні розцінки на лікування;
 • комплексний підхід;
 • розроблене індивідуальне лікування; комфортні умови у стаціонарі.
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдхoд к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты

Даний тип наркотичного препарату відноситься до важких, оскільки внаслідок його прийому значно страждають багато систем організму, у тому числі серцева, нервова (мозок), а також печінка. Регулярне вживання ЛСД призводить до появи:

 1. агресії;
 2. розладів психічного характеру;
 3. схильність до насильства;
 4. думок про суїцид;
 5. суттєвих змін у хромосомах.

Почати лікування варто якнайшвидше, оскільки кожен новий прийом наркотику ще більше отруює організм хворого. Після вживання у людини можуть з'являтися галюцинації, а також надмірна агресія, що є небезпечним як для самого залежного, так і для оточуючих. Одним із найчастіших симптомів після прийому ЛСД є розширення зіниць, рясна пітливість, різке підвищення температури тіла та артеріального тиску. Також хворий може відчувати сильне тремтіння по всьому тілу і втрату контролю над своєю поведінкою.

Основні особливості лікування залежності від наркотику ЛСД

ЛСД належить до небезпечних наркотиків, тому лікування необхідно проводити за умов стаціонару. У такому разі хворий перебуватиме під пильним контролем лікарів постійно, що дозволить їм у разі загрози життю негайно надати допомогу. Клініка «Пальміра Плюс» успішно допомагає людям, які страждають від наркотичної залежності вже багато років. Ми готові запропонувати своїм клієнтам:

 • повністю анонімне перебування у центрі;
 • сучасне лікування з використанням препаратів, схвалених Міністерством охорони здоров'я;
 • команду висококваліфікованих спеціалістів із величезним досвідом роботи;
 • реабілітацію після завершення курсу лікування

Позбутися цього захворювання швидко неможливо. Для цього знадобиться не лише медикаментозне, а й психологічне лікування, яке дозволить повернути пацієнта до нормального життя та запобігти появі рецидиву. При цьому вкрай важливо, щоб сама людина хотіла позбутися залежності.

093 500 90 85

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування мефедронової залежності у Києві - "Пальміра Плюс"
 2. Метадон - Наркозалежність
 3. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві - Пальміра Плюс
 4. Професійна допомога наркозалежним Швидке зняття ломки в Києві
 5. Лікування залежності від героїну в наркологічному центрі "Пальміра Плюс"
 6. Лікування залежності від кокаїну в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 7. Лікування залежності від ЛСД в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 8. Ефективне лікування наркотичної залежності від марихуани в Києві | "Пальміра плюс"Читайте також статті про лікування наркоманії:

 1. Наркоман боїться всього, а страх - двигун насильства.
 2. Що робити, якщо ваша дитина вживає наркотики | Клініка "Пальміра Плюс"
 3. Як очистити організм від наркотиків удома?
 4. Як визначити наявність в організмі токсинів? | Клініка "Пальміра Плюс"
 5. Які наслідки вживання амфетаміну через ніс. Клініка Пальміра Плюс
 6. Топ-7 порад для рідних від колишніх наркоманів, щоб подолати залежність

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.

Страницу проверил:
Попандопуло Павел Николаевич
Врач наркoлoг, психиатр
Оцените страницу:
4, 1/5
4. 1