Наркологічна клініка
в Києві

Реабілітаційний центр "Пальміра"
Професійне лікування алкоголізму, наркоманії
та ігрової залежності

Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Всі співробітники мають великий досвід роботи

Лікарі нашої клініки

Попандопуло Павло Миколович
Попандопуло Павло
Миколович
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павло Петрович
Фещук Павло Петрович
Нарколог – психіатр, анестезіолог.
Діхтяр Наталія Андріївна
Дихтяр Наталья Андреевна
Старша медична сестра.
Афанасьєва Яна Петрівна
Афанасьєва Яна Петрівна
Афанасьєва Яна Петрівна
Сакарівець Олексій Ігоревич
Сакарівець Олексій
Ігоревич
Психолог аддиктолог.

Наркологічна
клініка Пальміра

Наркологічна клініка "Пальміра плюс" у Києві понад 5 років успішно працює в області лікування наркоманії, алкоголізму, ігрової, комп'ютерної та інших залежностей.

Приватна наркологічна клініка "Пальміра плюс" складається з двох основних структурних підрозділів, які забезпечують повний цикл лікування залежностей - це наркологічний центр і реабілітаційний центр.

Наркологічний центр - забезпечує первинний етап лікування хімічних залежностей (алкоголізм, наркоманія) і передбачає медичне забезпечення очистки організму (детоксикації) на дому або в стаціонері, необхідне для подальшого лікування.

Кожен співробітник нашого реабілітаційного центру для алкоголіків і наркоманів пройшов навчання за спеціальністю "Реабілітація в наркології ". Також медперсонал "Пальміра" регулярно відвідує курси на Факультеті підвищення кваліфікації медичних працівників.

Наша програма лікування від алкоголізму та наркоманії розроблена відповідно до стандартів Національного медичного дослідницького центру психіатрії та наркології. У наркологічній клініці "Пальміра" надається комплекс соціально-реабілітаційних послуг, здійснюється профілактика, організується стаціонарна, лабораторна реабілітація та постреабілітаційна підтримка людей, залежних від алкоголю та/або психоактивних речовин, створюються всі умови для відновлення психологічних, соціальних, фізичних та морально-моральних (ціннісних) складових людської особи.

Що таке Наркологічний центр Пальміра?

Медичний наркологічний центр у Києві - одне із структурних підрозділів наркологічної клініки Пальміра і спеціалізується на медичному лікуванні залежностей.

Ми надаємо наступний перелік послуг:

Для отримання більш детальної інформації, дзвоніть по телефону: 093 500 90 85

Анонімний Наркологічний центр представляє собою стаціонар для первинного етапу лікування алкоголізму та наркоманії. Цей етап відноситься до медикаментозної реабілітації алкозалежного або наркозалежного. У стаціонарі наркологічного центру виробляється детоксикація організму пацієнта. У разі алкоголізму це виведення із запою, крапельниця від алкоголю, в у разі наркоманії це зняття ламки і виведення з абстинентного стану медикаментозними методами.

В обох випадках відбувається очистка організму пацієнта від отруйних речовин та відновлення організму вітамінами та зміцнюючими препаратами. Відбувається фізичне поліпшення стану організму, пропадає сильна тяга до вживання психоактивних речовин, покращується ясність свідомості. У кожного пацієнта період фізичного відновлення різний і може займати від 3-х до 10-ї доби.

Після очищення організму і проходження медикаментозного відновлення організму, вкрай настоятельно рекомендується проходження курсу психо-соціальної реабілітації в реабілітаційному центрі Пальміра. Медикаментозне втручання знімає лише фізичні наслідки вживання психоактивних речовин, але основна причина алкоголізму та наркоманії криється в психічному стані пацієнта та його соціалізації в суспільстві. Дякую психо-соціальної реабілітації, залежний змінює звичні патерни поведінки в суспільстві, змінює відношення до самого себе і вчиться знаходити альтернативні джерела радості та задовольнення без використання психоактивних речовин.

Щоб отримати більш повну інформацію про етапи лікування наркоманії та алкоголізму, ви можете ознайомитися з відповідними розділами на даному сайті або дзвоніть по телефону 093 500 90 85 і наші фахівці більш повно проконсультують вас по всіх питаннях щодо наркологічного центру Пальміра та реабілітаційного центру. Також ви можете домовитися про відвідування реабілітаційного центру і подивитись самостійно як живуть і проходять лікування пацієнти реабілітаційного та наркологічного центрів. Телефонуйте і залишайте заявку. Не відкладайте лікування ваших близьких людей, від цього залежить їхнє життя і ваше спокій.

Керівник
Близька людина потребує допомоги, але не хоче лікуватися?
Переконаємо і доставимо до клініки!

Не завжди залежний сам хоче проходити лікування! Ми пропонуємо допомогу наших психологів і лікарів які використовують спеціальні навички переконати залежного на лікування. Безкоштовний трансфер до клініки. Анонімно!

Досвідчений, чутливий персонал
Фахівці з профільним медичним освітою

Відгуки

5/5 Таня М...

Хочу поблагодарить доктора и всю клинику, где с пониманием отнеслись к нашей проблеме.

Мой муж всегда был трудолюбивым, активным, напористым. Но что-то в нем сломалось и наша жизнь покатилась вниз. Алкоголь зло, я всегда знала это. Никогда не думала, что придется убедиться на собственном примере.

Начиналось все невинно, с пива под футбол. Но таких вечеров становилось все больше, количество спиртного увеличивалось. Потом пошли более крепкие напитки. Муж стал апатичным, меньше интересовался работой и семьей. Буквально с каждым днем становилось все хуже. Он начал пропадать на целые ночи, возвращаться в жутком виде.

Сперва я хотела забрать ребенка и уйти. Но решила попробовать еще раз побороться за нашу семью и обратилась в вашу клинику. Не представляю, как, но доктор нашел подход к мужу. Уговорил на детоксикацию, кодировку. Походить в группу психологической помощи. И это сработало. Мой муж пока не совсем тот, что был раньше. Но прогресс на лицо. Желаю вашей клинике процветания и глубоко кланяюсь.

5/5 Тарас В...

Добрий день.
Хочу залишити відгук подяки за допомогу із сином. Я вже не вірив, що хлопця можна витягнути, але ви справжні професіонали, які зробили неможливе.

Не уявляю, де син скуштував наркотики і як це сталося. Начебто спортсмен, музикант. Ходив у гуртки. Хотів стати відомим, виступати на великих сценах України. А потім в один час втратив інтерес до спорту та музики. Ходив гуляти з дивними компаніями, носити мішкуватий одяг, замикатися в кімнаті. Мати цілодобово плакала, бо не могла знайти підходу до незнайомого для неї хлопця. Я все їй казав, що сина треба замкнути та контролювати кожен його крок. Добре, що вона мене не послухала. І вмовила звернутися до вашої клініки.

Нарколог виїхав одразу, як ми зателефонували. Швидко оцінив обстановку та одразу розписав стадії лікування. Відправив на стаціонар очищати організм від інфекції. На його наполягання ми змінюємо місце проживання. Хочеться переїхати в інше місто, але поки що не час. Та й син ходить до групи підтримки.
Спасибі за допомогу.

5/5 Богдана В...

Добрий день. Дякую, що допомогли позбутися тривожних розладів. Без вашої допомоги я навіть не зрозуміла б, що це зі мною. І, звичайно, не лікувала б захворювання, дозволивши йому перетворитися на тяжку хворобу.

Україна переживає непростий час, ми постійно на стрес. Але одні люди легко сприймають те, що відбувається. Відновлюють своє життя, наскільки виходить. Інші, як я: обзаводяться всякими дивними і психологічними недугами. Я сама ніколи не надала б значення тому, що стала замкнута, почала прокидатися ночами, потіти і відчувати, як серце шалено колотиться. Сусідка порадила сходити до терапевта, а той направив мене до вас. Виявилося, що маю тривожні розлади.

Поради, які давав ваш психіатр, здавались дивними. Дихати, ходити в душ, бігати або просто кричати в подушку. Але це допомогло. Лікар сказав, що прогрес в наявності і скоро від тривоги не залишиться і сліду. Зможу знову почати жити нормальним життям. Дякую.

5/5 Ігор К...

ПТСР – страшний діагноз. Мені хотілося б, щоб ніхто не отримував його. І, тим більше, дізнавався про рецидив.
Сім років тому я вже лікувався від цього захворювання. Антидепресанти, від яких світ довкола перетворюється на вату. Відновлювальні препарати. Нескінченні сеанси у психолога. Здавалося, я назавжди вилікувався, але ні. Прийшла біда. Усі кошмари повернулися з сон та життя. Знову ця їдка недовірливість до всіх, бажання відсторонитися та сховатися. Знову страх, який паралізує в невідповідний момент.

До вашої клініки я звернувся зовсім недавно. Психіатр швидко підібрав мені нормальні антидепресанти, набагато кращі за попередні. Я можу вести нормальне життя і навіть цікавитись оточуючим. Тривожність поки що не пройшла, але недовіри до кожної тіні як не було. Відчувається професіоналізм фахівця. Упевнений, у вашій клініці я набагато швидше приведу себе до ладу. Дякую.

відповіді на запитання, що часто
ставляться

Як ви лікуєте наркоманію? Чим ваші методи лікування кращі за інших?
Як ви лікуєте наркоманію? Чим ваші методи лікування кращі за інших?

3 сучасних наркологічних клінік по всій Київській області

Киев
Київ
людей врятовано
570
резидентів на реабілітації
166
людей персоналу центру
16
Екатеринбург
Київ
людей врятовано
424
резидентів на реабілітації
123
людина персоналу центру
22