Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?

Лікування алкоголізму за допомогою кодування є абсолютно безпечним для здоров'я. Якщо запустити хворобу, то наслідки можуть стати невідворотними.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?

Правда і брехня про боротьбу з алкоголізмом за допомогою кодування

«12 кроків» є однією з найпопулярніших методик кодування від алкогольної залежності. В основі цієї терапевтичної програми лежить віра в Бога і вищі сили, які разом допоможуть подолати наявну проблему. Метод «Кодування за Довженком» включає інноваційні методики усунення алкогольної залежності. До таких належать: кодування за допомогою лазера, а також корекційне блокування Литвинова. В їх основі лежить психотерапевтична дія, а саме:

 • РЕПТ (раціонально-емотивно-поведінкова терапія);
 • еріксонівський гіпноз та нлп;
 • стрес-терапія;
 • світлова та музична терапія;
 • дихальні практики (холотропне дихання).

Важливо, щоб людина самостійно і щиро бажала позбутися патологічної залежності. Якщо ці умови виконуються, результат не змусить себе чекати. Хоча програма кодування передбачає рік тверезого життя, сила волі допомагає людині назавжди забути про спиртне, і ще має додатковий плюс у вигляді відсутності небажаних ефектів.

Міфи

Розвінчуємо міфи, які ми чуємо від пацієнтів:

 1. Це не зомбування, застосовуються психотерапевтичні методики, в результаті яких пацієнт досягає бажаного, а саме повноцінного життя без алкоголю.
 2. Перепади настрою, надмірна дратівливість, мігрені, зниження статевого потягу — це результат не кодування, а того, що людина тривалий час була під впливом руйнівної дії алкоголю і потім відмовилася від нього.
 3. Впоратися з побічними ефектами можна без зняття кодування. Для того щоб вирішити наявні проблеми достатньо лише дотримуватися грамотних рекомендацій фахівців, що стосуються застосування тих чи інших лікарських засобів або психотерапевтичних сеансів.

Підсумовуючи, можна сказати, що така процедура як кодування — це один із найбільш безпечних, надійних та ефективних варіантів вирішення проблеми алкогольної залежності. Однак, варто відзначити, що існує й безліч інших результативних методик. Для наших фахівців у пріоритеті безпека та ефективність, тому запорука успішного лікування – індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Особливості та плюси кодування від алкоголізму

Пацієнт повинен розуміти, що лікування залежності – справа не однієї хвилини. Потрібен комплексний підхід.

Наркологи клініки “Пальміра Плюс” мають у своєму розпорядженні цілий спектр медикаментозних та психологічних методик, які допоможуть забути про спиртне. Зрештою, людина поступово відмовиться від вживання на довгий час.

Тільки кодування саме собою мало ефективно. Потрібна комплексна терапія, індивідуальні сеанси психотерапії, робота у групі. Не можна забувати про спорт. Фізичні заняття допоможуть тримати тіло у тонусі.

Робота з родичами не менш важлива. Близькі залежні повинні розуміти, що алкоголізм – це тяжка хвороба. Закодованій людині потрібна підтримка, ласка і увага. А також допомога у соціалізації після лікування

Недоліки кодування від алкоголізму

Світ не знає панацеї від будь-яких хвороб. Немає засобу, який можна випити і все минеться. Це ж стосується кодування. Після процедури людина часто стає дратівливою, навіть агресивною. Емоційний стан вкрай нестійкий.

Рідним або близьким пацієнта потрібно запасатися терпінням та турботою. Відноситися з розумінням. У міру сил допомагати із заходами, які допоможуть стабілізувати закодовану людину. Водити на сеанси психотерапії чи зборів клубу анонімних алкоголіків. Ходити на особисті консультації. Можливо, займатись разом спортом, ходити на прогулянки. І усілякими способами підтримувати пацієнта.

Не треба боятися кодування

Страх перед процедурою вигадали самі пацієнти. Людині не хочеться відмовлятися від спиртного чи просто соромно проходити лікування. Тому в хід йдуть розповіді про негативні наслідки.

Насправді, кодування від алкоголізму робиться перевіреними часом медичними препаратами. Вони не мають побічних дій.

Топ-5 фактів про кодування

Давайте розглянемо 5 фактів кодування від алкоголю, які важливо знати кожному пацієнту:

 • Процедура має високу ефективність та доказову базу.
 • Щире бажання пацієнта вилікуватися – найнадійніша гарантія успіху.
 • Відгуки пацієнтів та їхніх родичів важливі. Дорогий нарколог – не обов’язково компетентний. Тільки досвідчений медик зможе повністю вилікувати залежну від алкоголізму людину. Тому важливо вивчати відгуки на сайтах клінік.
 • Лікування будується на довірі. Пацієнт і лікар повинні говорити відверто. Стосунки побудовані на довірі допоможуть обрати максимально ефективний препарат та правильне дозування.
 • Повторна процедура робиться для того, щоб запобігти зриву. Досвідчений фахівець знає, у яких випадках необхідно повторити кодування. Якщо відбудеться рецидив – лікування буде важчим, дорожчим, займе набагато більше часу.

Кодування від алкоголізму може бути частиною комплексного лікувального підходу, який включає не тільки фізичний вплив на організм, а й психологічну підтримку, соціальну адаптацію та супровід на різних етапах відновлення.

Як довго діє кодування?

Багато пацієнтів нашої клініки запитують: “Як довго триватиме ефект кодування від алкоголізму?” На жаль, немає однозначної відповіді на це запитання, оскільки це залежить від індивідуальних особливостей проблеми. Тривалість ефекту змінюватиметься залежно від форми алкозалежності, особливостей організму, використовуваного методу кодування та інших факторів.

Наявні дані показують, що методи уколу, подвійного блоку та вшивання забезпечують найбільш довготривалий та надійний ефект.

Ці методи мають позитивні характеристики надійності, які проявляються при дотриманні рекомендацій фахівців і сприяють тривалому періоду тверезості.

Наші наркологи у клініці кодування “Пальміра плюс” у Києві виявили такі закономірності: середній час ефекту становить від двох місяців до одного року, в деяких випадках може тривати кілька років.

Якщо тривалість активної дії кодування закінчилася, можна повторити процедури необмежену кількість разів.

Щоб отримати більш детальну інформацію про кодування від алкоголізму у Києві чи Київській області у клініці “Пальміра плюс”, ви можете зателефонувати та отримати безкоштовну телефонну консультацію.

Не залишайте проблему алкогольної залежності без уваги – зверніться до наших спеціалістів, і вони обов’язково знайдуть ефективні засоби допомоги вам!

І на завершення

Підбирати препарат та дозування самостійно не можна категорично. Таке необдумане рішення може призвести до важких наслідків. Здоров’я, фізичне та психічне, не іграшка для недосвідчених людей.

Краще зверніться до клініки “Пальміра Плюс”. Довіртеся фахівцям, які працюють для того, щоб допомагати людям.

Алкогольна залежність – не забаганка, а хвороба. Її лікування починається з усвідомлення проблеми. А далі нарколог допоможе впорядкувати своє життя і повернутися до соціуму.

“Пальміра Плюс” надає послуги з “кодування” алкоголізму цілодобово. Лікування абсолютно анонімне. Нарколог виїжджає додому за потреби. У клініці працюють професійні психологи, а також групи психологічної допомоги.

Звертайтеся та бережіть себе!