Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?

Правда і брехня про боротьбу з алкоголізмом за допомогою кодування

Залежність від спиртних напоїв – справжній бич ХХІ століття. Найпопулярнішим і дієвим способом позбутися алкоголізму заслужено вважається кодування.

За кілька десятків років ця процедура вкрилася купою домислів та легенд. Через чутки пацієнт боїться піти на кодування. Чинить опір процедурі на шкоду своєму здоров'ю.

Важливо пам'ятати, що основне правило кодування – жодного насильства. Пацієнт має добровільно погодитись на лікування. Доведено, що кодування проти волі не є ефективним. І навіть призводить до тяжких психологічних травм.

Особливості та плюси кодування від алкоголізму

Пацієнт повинен розуміти, що лікування залежності – справа не однієї хвилини. Потрібен комплексний підхід.

Наркологи клініки “Пальміра Плюс” мають у своєму розпорядженні цілий спектр медикаментозних та психологічних методик, які допоможуть забути про спиртне. Зрештою, людина стабільно відмовиться від вживання на довгий час.

Тільки кодування саме собою мало ефективно. Потрібна комплексна терапія, індивідуальні сеанси психотерапії, робота у групі. Не можна забувати про спорт. Фізичні заняття допоможуть тримати тіло у тонусі.

Робота з родичами не менш важлива. Близькі залежні повинні розуміти, що алкоголізм – це тяжка хвороба. Закодованій людині потрібна підтримка, ласка і увага. А також допомога у соціалізації після лікування.

Недоліки кодування від алкоголізму

Світ не знає панацеї від будь-яких хвороб. Немає засобу, який можна випити і все минеться. Це ж стосується кодування. Після процедури людина часто стає дратівливою, навіть агресивною. Емоційний стан вкрай нестійкий.

Рідним або близьким пацієнта потрібно запасатися терпінням та ласкою. Відноситися з розумінням. У міру сил допомагати із заходами, які допоможуть стабілізувати закодовану людину. Водити на сеанси психотерапії чи зборів клубу анонімних алкоголіків. Ходити на особисті консультації. Можливо, займатись разом спортом, ходити на прогулянки. І усілякими способами підтримувати пацієнта.

Не треба боятися кодування

Страх перед процедурою вигадали самі пацієнти. Людині не хочеться відмовлятися від спиртного чи просто соромно проходити лікування. Тому в хід йдуть розповіді про негативні наслідки.

Насправді, кодування від алкоголізму робиться перевіреними часом медичними препаратами. Вони не мають побічних дій.

Топ-5 фактів про кодування

  1. Процедура має високу ефективність та доказову базу.
  2. Щире бажання пацієнта вилікуватися – найнадійніша гарантія успіху.
  3. Відгуки пацієнтів та їхніх родичів необхідні. Дорогий нарколог – не обов'язково добрий. Тільки досвідчений медик зможе повністю вилікувати залежну від алкоголізму людину. Тому важливо вивчати відгуки на сайтах клінік.
  4. Лікування будується на довірі. Пацієнт і лікар повинні говорити відверто. Довірчі стосунки допоможуть обрати максимально ефективний препарат та правильне дозування.
  5. Повторна процедура робиться для того, щоб запобігти зриву. Досвідчений фахівець знає, у яких випадках необхідно повторити кодування. Якщо відбудеться рецидив – лікування буде важчим, дорожчим, займе набагато більше часу.

І на закінчення

Підбирати препарат та дозування самостійно категорично не можна. Таке необдумане рішення може призвести до тяжких наслідків. Здоров'я, фізичне та психічне, не іграшка для недосвідчених людей.

Краще зверніться до клініки “Пальміра Плюс”. Довіртеся фахівцям, які працюють для того, щоб допомагати людям.

Алкогольна залежність – не забаганка, але хвороба. Її лікування починається з усвідомлення проблеми. А далі нарколог допоможе упорядкувати своє життя і повернутися до соціуму.

"Пальміра Плюс" надає послуги з кодування алкоголізму цілодобово. Лікування абсолютно анонімне. Нарколог виїжджає додому за потреби. У клініці працюють професійні психологи, а також групи психологічної допомоги.

Звертайтеся та бережіть себе.