Чистка крові

Чистка крові Коли я чую прохання наркомана - лікарю, будь ласка, почистіть мені кров - я здригаюся,

Ціна від 5000 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

Чищення крові в лікарні проводиться для видалення токсинів і називається “екстракорпоральною детоксикацією”. Зазвичай вона включає адсорбцію крові, плазмаферез і лікворосорбцію.

 1. гемосорбція - це фізичне очищення крові шляхом пропускання її через сорбент (спеціально оброблене деревне вугілля або інший препарат з високою адсорбційною здатністю).

 2. Лікворосорбція-аналогічно, адсорбція спинномозковою рідиною.

 3. Чищення крові плазмаферез - поділ крові на клітинні компоненти (еритроцити, лейкоцити, тромбоцити) та плазму ( розчин білків, тобто безклітинну частину). Після відокремлення пінисті елементи повертаються в кровотік, а плазма просто заливається для заповнення втраченого об’єму стерильним розчином.

Крапельниця для очищення крові

Для виведення токсинів знадобиться чищення крові від алкоголю, крапельниця призначається лікарем у перші дні лікування.

Коли токсини потрапляють у кров людини, вони розподіляються у всьому організмі. Це може призвести до пошкодження внутрішніх органів, викликати дискомфорт і часто ускладнення, якщо інтоксикація триває тривалий час.

Вивести токсини допоможе чищення крові, крапельниця із лікарськими препаратами прискорить процес одужання.

Як працює внутрішньовенна крапельниця?

Внутрішньовенна крапельниця діє за трьома механізмами:

 1. “Промивання” організму рідиною - аналогічно тому, як відбувається очищення одягу та посуду.

 2. Введення антидотів через крапельницю спрямованих на конкретні токсини.

 3. Поліпшення симптомів інтоксикації: наприклад нормалізація рН, електролітного обміну, артеріального тиску і т.д.

У деяких випадках лікар може визначити симптоми отруєння та ввести протиотруту.

Також призначають уколи для очищення крові, які:

 1. Допомагають швидше вивести токсини (покращують роботу нирок).

 2. Нормалізують загальну мікроциркуляцію.

 3. Запобігають порушенням метаболізму

У деяких випадках лікар може призначити сечогінні засоби, щоб вивести з організму велику кількість рідини та “вимити” небажані та шкідливі речовини.

Плазмаферез. Процедура займає 1,5-2 години.

093 500 90 85

FAQ

Як відбувається очищення крові?

У сучасному плазмаферезі використовуються спеціальні плазмофільтри або сепаратори для поділу крові на морфологічні елементи (клітини) та плазму. Плазма видаляється, а клітини крові повертаються в кровотік пацієнта разом із рідиною для плазмообміну.

Як швидко видалити токсини з крові?

До 90% алкоголю виводиться з організму печінкою, причому цей процес відбувається з постійною швидкістю та не збільшується. Діаліз, введення внутрішньосудинної рідини та оксигенація можуть прискорити виведення алкоголю з крові.

Які існують препарати для чищення крові?

Метод детоксикації, при якому різні розчини (наприклад, альбумін, свіжозаморожена плазма, реополіглюкін) вводяться в кров для зв'язування та нейтралізації токсинів. Цей метод особливо ефективний при алкоголізмі, токсичних отруєннях та печінковій недостатності.

Скільки коштує чищення крові?

З цінами клініки можна ознайомитись на веб-сайті.

Які органи очищають кров?

Печінка є одним із найбільших органів вашого тіла. Це життєво важливе для детоксикації вашого тіла.

Ваша печінка:

 • фільтрує вашу кров;
 • переробляє поживні речовини;
 • видаляє токсини, такі як побічні продукти розпаду ліків та алкоголю.

У печінці містяться тисячі часточок. Ці невеликі ділянки фільтрують кров і виробляють і виділяють речовину, яка називається жовчю, для розщеплення речовин в організмі.

Який прилад використовується для чищення крові?

Плазмаферез. Процедура займає 1,5-2 години.

Відео

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.