Німесил і алкоголь – сумісність і наслідки

Чи можна пити препарат німесил і алкоголь разом і які це несе наслідки для організму. Коли після прийому німесилу можна пити спиртне

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Німесил і алкоголь – сумісність і наслідки

Німесил і алкоголь – чи можна пити разом?

Сильнодіючі протизапальні препарати іноді містять антибіотики в складі. Засіб, що розглядається, до них не належить, хоча і є досить ефективним знеболювальним. Проте Німесил і алкоголь категорично не можна вживати в один день, тому що це може призвести до незворотних наслідків в організмі.

Німесил - опис

Основною діючою речовиною нестероїдного протизапального засобу є німесулід. Для того щоб прийом ліків у вигляді порошку протікав комфортно, виробник випускає його з присмаком апельсина. Перед прийомом речовина розчиняється в теплій воді. Препарат знімає больові відчуття. І також Німесил має жарознижувальний ефект.

Нимесил - описание

Лікарський засіб відмінно переноситься організмом і майже не має негативних наслідків при використанні. Для того щоб відчути знеболювальний ефект, достатньо 15 хвилин. Що стосується протипоказань, Німесил не рекомендується комбінувати з аналогічними лікарськими засобами.

Засіб протипоказаний у разі бронхіальної астми, серцевої та ниркової недостатності. Препарат не рекомендується вживати особам похилого віку, а також у період вагітності та лактації.

Незважаючи на те, що купити лікарський склад можна вільно, приймати його без консультації лікаря не варто. Лише кваліфікований фахівець може вибрати адекватну стратегію лікування з урахуванням особливостей організму пацієнта і клінічної картини. Добова норма речовини становить 2 пакетики. Прийоми лікарського засобу повинен розділяти інтервал у 12 годин. Склад забороняється зберігати в розведеному стані. Дозування призначає лікар.

Показання

Показания

Лікарський засіб чинить знеболювальну дію, тому його можна зустріти в аптечці практично в кожному домі будинку. Розчин допомагає впоратися з будь-яким болем. Його також призначають у разі застудних захворювань для зниження температури тіла.

До показань до призначення належить:

  • біль у спині або попереку;
  • зубний біль;
  • травми;
  • головний біль;
  • запальні захворювання суглобів та кістково-м’язової системи.

Приймаючи препарат, не варто забувати про те, що німесулід не лікує причину захворювання, а лише усуває джерело болю. Тому больові відчуття незабаром проявляться знову. Прийом знеболювального є екстреним заходом.

Німесил та алкоголь

Совместимость

Чому ж ці дві речовини несумісні? Усім відомо, що алкоголь чинить серйозний вплив на печінку. Щоб позбутися спирту в крові, цьому органу доводиться не тільки виробляти відповідні ферменти, а й буквально пропустити через себе весь етанол, щоб нейтралізувати його дію.

Німесил же, як і будь-який інший препарат, також нейтралізується в печінці. Під час його утилізації, втім, як і під час переробки спирту, виробляється одна з найсильніших отрут - ацетальдегід.

Коли він виробляється після прийому алкоголю або тільки після прийому ліків, то нічого страшного не відбувається. Але якщо відбувається одночасне вироблення з двох речовин одразу (ліків і спирту), то наслідки можуть бути непередбачувані - аж до розвитку цирозу.

Які можуть бути наслідки?

З усього цього випливає, що приймати одночасно Німесил і алкоголь у великих обсягах не варто, оскільки ця взаємодія може призвести до певних захворювань.

Звичайно ж, не факт, що вони обов’язково відразу почнуть у людини розвиватися. Але в разі недотримання правил прийому і надмірного вживання алкоголю вони мають місце. Розглянемо основні два види побічних ефектів.

Последствие 1

  1. Порушення роботи шлунка, яскраво виражене в сильному проносі, нудоті, блювоті, а в окремих випадках - навіть кровотечах із прямої кишки. З одного боку, це не так уже й погано, оскільки під час блювоти організм очищається і звільняється від надлишку отрут і токсинів. Але з іншого боку, стінки шлунка все одно хоч трохи, але постраждають.

  2. Серйозні порушення в роботі печінки. Найчастіше поєднання таких речовин призводить до цирозу печінки або навіть гепатиту. Зафіксовано навіть розвиток миттєвого гострого гепатиту на тлі сильного алкогольного сп’яніння разом із прийомом Німесилу. Але в тому разі, якщо людина на хронічний алкоголізм не страждає, а просто часто поєднує прийом препарату та алкоголю, гепатит може розвинутися і поступово.

Крім цих двох видів порушень, спричинених Німесилом і алкоголем, слід звернути увагу ще ось на що. Як правило, причиною цих порушень є часто ще й передозування або ж нестача лікувальної дози препарату.

Тобто, алкоголь (зокрема й пиво) ще має властивість зменшувати або набагато посилювати дію ліків. А на цьому тлі за медичною логікою, крім шкідливого впливу токсинів, погано на людському здоров’ї позначатиметься ще й дія безпосередньо корисних компонентів, хоча в інструкції цього і не вказано.

Коли можна пити?

Період напіввиведення препарату становить від 2 до 6 годин. І це вийде тільки половина прийнятої дози.

Последствие 2

Ще через 2-6 годин виведеться друга половина препарату, що залишився в організмі.

Тобто 1 пакетик “Німесилу” покине організм за 12 годин. Ось тільки після цього можна побалувати себе міцним напоєм напоєм.

Якщо первинний алкоголь, то він виводиться з організму не менше доби. Тому “Німесил” можна буде приймати не раніше, ніж через 24 години після останньої дози алкоголю.

Не мучте лікаря питаннями - яка сумісність лікарського препарату з алкоголем. Абсолютно всі медикаменти не люблять спиртне і можуть повести себе непередбачувано. Тож спочатку потрібно вилікуватися, а вже потім порадувати себе улюбленим коктейлем.

Думка лікарів

Яку, на думку фахівців, сумісність мають Німесил і алкоголь? Лікарі говорять про те, що таке поєднання неприпустимо. Крім шкідливого впливу на печінку, ви ще можете і просто не отримати ніякого лікувального ефекту. Все через те, що алкоголь здатний блокувати дію багатьох препаратів.

Медикамент також може проявити себе абсолютно несподіваним чином. Замість знеболювання і зняття лихоманки ви отримаєте гостру діарею, зневоднення, біль у животі та інші неприємні наслідки.Щоб цього не сталося, утримайтеся від одночасного вживання спиртних напоїв і препарату “Німесил”. За необхідності звертайтеся до лікарів по допомогу.