Реабілітаційний центр в Харкові - Лікування накроманіі і алкоголізму в Пальміра Плюс

Наркодиспансер у Харкові Пальміра Плюс надає допомогу наркозалежним- лікування наркоманії, кодування від алкоголізму ➤ Переходьте на сайт наркологічного центру в Харьківскій області

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Реабілітаційний центр в Харкові - Лікування накроманіі і алкоголізму в Пальміра Плюс

Реабілітаційний центр в Харкові

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові

Алкоголізм і наркоманія – гострі проблеми сучасного суспільства. Щорічно у всьому світі від алкоголю і наркотиків обриваються мільйони людських життів, але, незважаючи на цю страшну статистику, все більше людей потрапляють в полон залежності від психотропних речовин.

Наркологічний центр Пальміра Плюс (Харків) надає професійну допомогу страждаючим від наркотичної або алкогольної залежності та їх близьким. Звернутися в наш реб центр ви можете на будь-якій стадії захворювання. Колосальна практика дозволяє нам стверджувати, що безвихідних ситуацій не буває та навіть багаторічна залежність від наркотиків чи спиртних напоїв виліковна.

Клініка Пальміра Плюс: комплексний підхід до проблеми залежності

Алкогольна або наркотична залежність – страшна біда для близьких людей хворого. На залежну людину не діють загрози або розумні докази. Спонукати її відмовитися від згубного захоплення може тільки реабілітаційний курс, однак хворим буває складно отримати медичну допомогу самостійно.

Зовсім часто не хочуть звертатися в наркологічний центр, соромлячись своєї проблеми або повністю заперечуючи її. Також слід розуміти, що алкоголізм або наркоманію, в першу чергу, необхідно лікувати з психологічної точки зору. Алкоголік або наркоман не може розірвати гріховне коло, тому що у нього існує міцна залежність від психологічної ейфорії, яку дарують психоактивні речовини. Примусовий курс лікування часто не дає результатів, тому що пацієнт сам за допомогою психологів повинен прийняти свою проблему і почати з нею працювати.

Реб центр Пальміра Плюс, де працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, займається комплексним лікуванням всіх видів залежності. Реабілітація від наркотичної або алкогольної залежності в клініці включає в себе комплекс заходів по очищенню і відновленню організму, психотерапію, а також повторну інтеграцію в соціум.

Лікування алкогольної залежності

Алкоголізм – підступна хвороба. Перебуваючи на першій стадії захворювання, людина ще не усвідомлює, що вона у владі залежності. Вона п’є спиртне у свята, завжди контролює кількість випитого і не йде в запої, що дозволяє їй заперечувати хворобу. Однак з часом кількість спиртного все збільшується. З певного моменту починається невпинне падіння, коли захворювання різко прогресує, хворий втрачає становище в соціумі та поступово спивається. Однак важливо знати, що перемогти алкоголізм можна на будь-якій його стадії.

Лікування залежного складається з наступних стадій:

  • виведення з запою;
  • детоксикація;
  • відновлення роботи організму;
  • ресоціалізація.

Запої часто пов’язані з таким явищем, як алкогольний делірій. У цьому стані хворий потенційно небезпечний для себе і оточуючих. Він стає дуже агресивний і легко піддається впливу. В такому стані людина може вчинити напад або спробувати накласти на себе руки, тому його необхідно ізолювати в наркологічний стаціонар, де він буде в безпеці під наглядом лікаря-нарколога.

Стаючи на шлях одужання, колишній алкоголік отримує не лише медикаментозну терапію і фізіопроцедури. Він проходить реабілітаційний етап, що дозволяє йому знову стати повноправним членом суспільства. З кожним пацієнтом працює психолог, опрацьовуючи минулі травми і з’ясовуючи, що спонукало його стати на свідомо програшний шлях. Людина вчиться усвідомлювати свої дії та приймати відповідальність за всі події, що відбуваються в її житті. Реабілітація включає етапи, на яких фахівці навчать справлятися з болем і невдачами, які періодично трапляються в житті кожного, не вдаючись до допомоги спиртного.

Лікування та соціалізація наркозалежних

Наркоманія стала справжнім бичем сучасних підлітків і молодих людей. Помилково вважається, що пияцтво і наркоманія стосуються тільки вихідців з неблагополучних сімей і нижчих верств населення. Ці проблеми можуть стати болем кожної сім’ї, незалежно від рівня доходу і положення в суспільстві. Наша клініка готова прийняти всіх, хто хоче почати життя заново, і надати професійну допомогу. Фахівці наркологи, психологи, реабілітологи допоможуть повернутися до нормального життя і вчасно усвідомити, що наркоманія – це не захоплення, а смертельна хвороба.

Першим і дуже важливим кроком на шляху до одужання є детоксикація. Очищення організму від токсинів, що накопичилися і отрут неможливо провести в домашніх умовах. Для цієї мети існує наркологічний стаціонар, в якому створені всі умови для проведення медичних процедур. Очищаючі крапельниці посприяють швидкому виведенню наркотичних речовин з організму. Якісно виконана детоксикація знижує прояви ломки, роблячи її менш жорстокою для пацієнта.

Ми пропонуємо анонімний терапевтичний курс і практикуємо індивідуальний підхід. Для кожного пацієнта складається реабілітаційний прогноз. Одужання і реабілітація стає спільною метою пацієнта і команди наших фахівців, які підтримують його на кожному кроці відповідального і важкого шляху.

Реабілітаційний центр Пальміра Плюс (Харків): позбавлення від алкогольної та наркотичної залежності

Наркоманія та пияцтво руйнують тіло і психіку залежного, передчасно обриваючи його життя. Тільки в поодиноких випадках людям вдається самостійно побороти залежність від психоактивних речовин, не звертаючись в наркологічний центр. Всім іншим необхідна підтримка на важкому шляху повернення до нормального життя. Простягнути руку допомоги і допомогти забути, що таке запої і наркоманія, готові в нашому реб центрі.

Наша клініка надає грамотну кваліфіковану допомогу залежним від наркотиків і алкогольних напоїв. Більше 15 років фахівці клініки вдосконалювали традиційні схеми лікування наркозалежних, а також створювали свої власні програми, засновані на досвіді та інноваційних методиках в наркології. Реабілітаційний центр пропонує конкурентоспроможні ціни на свої послуги, але незалежно від того, скільки коштує відновлення після наркотичної або алкогольної залежності, всім пацієнтам гарантується доброзичливе і шанобливе ставлення з боку персоналу.