Реабілітаційний центр в Херсоні - Лікування накроманіі і алкоголізму в Пальміра Плюс

Наркодиспансер у Херсоні Пальміра Плюс надає допомогу наркозалежним- лікування наркоманії, кодування від алкоголізму ➤ Переходьте на сайт наркологічного центру в Херсонскій області

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Реабілітаційний центр в Херсоні - Лікування накроманіі і алкоголізму в Пальміра Плюс

Реабілітаційний центр в Херсоні

Регулярно вживаючи алкоголь або психотропні препарати, людина набуває згубну залежність і завдає шкоди своєму здоров’ю. Вийти з такого стану можна за допомогою досвідченого фахівця, звернувшись у наркологічний центр. Херсон є одним з міст, в якому можна пройти курс реабілітації.

Алкоголізм і наркоманія: симптоми залежностей

Натрапляючи на життєві труднощі, деякі люди намагаються подолати їх за допомогою алкоголю і наркотичних речовин. Але задоволення, яке людина отримує від їх вживання, швидко змінюється серйозною залежністю, що вимагає лікування в диспансері.

Про існування проблеми можна судити за такими ознаками:

 • погіршення стану здоров’я — токсини руйнують організм, призводять до розвитку хвороб;
 • нав’язливі думки — залежний відчуває потребу постійно приймати алкоголь або психотропні препарати, збільшувати їх дозу;
 • перепади настрою — токсичні речовини руйнують психіку;
 • бездумні грошові витрати на покупку джерела задоволення;
 • роздратування та агресія — виникають при неможливості негайно прийняти дозу спиртного або наркотиків;
 • готовність піти на антиморальні та протизаконні дії, щоб отримати доступ до джерела задоволення.

Лікування в реабілітаційному центрі

Анонімне лікування алкоголізму і наркозалежності, а також кодування від алкоголю у Херсоні можливе в стінах наркологічного центру «Пальміра Плюс» під контролем наркологів і психотерапевтів. Фахівці центру надають залежному необхідну допомогу, допомагаючи позбутися від алкоголізму і наркоманії. Щоб людина не повернувся до вживання алкоголю, може застосовуватися кодування.

Лікування алкоголізму Херсон

Перед початком курсу терапії може бути виконана процедура виведення з запою, метою якої є нормалізація стану здоров’я залежного. Примусове лікування від алкоголізму можливе тільки за умови комплексного підходу. Він дозволяє не тільки відновити організм, але і подолати психологічну залежність від алкоголю.

Примусове лікування алкоголізму складається з таких етапів:

 1. Діагностика та детоксикація. Проводиться медичне обстеження, за результатами якого призначаються спеціальні медичні препарати. Вони нормалізують роботу внутрішніх органів і очищають організм від токсинів.
 2. Психологічна реабілітація. Проводиться під контролем психотерапевта і спрямована на усунення підсвідомого потягу до спиртного, допомагаючи сформувати здорові моделі поведінки.
 3. Ресоціалізація. Направлена на повернення людини до повноцінного життя в соціумі та проводиться у форматі групової підтримувальної терапії.

Під час лікування алкоголізму ціна процедур визначається індивідуально для кожного пацієнта.

Кодування

Суть кодування від алкоголізму полягає в формуванні у людини стійкої відрази до спиртних напоїв. Вона може виражатися в формі нудоти. блювоти, головного болю і погіршення самопочуття при вживанні навіть невеликої кількості спиртного. Кодування виконується лише висококваліфікованим фахівцем і вимагає згоди залежного.

Перед проведенням процедури виконується медичне обстеження, яке дає лікарю інформацію про стан здоров’я пацієнта. У деяких випадках кодування неможливе — це хвороби серця, щитоподібної залози та печінки, інсульт, розлади психіки, епілепсія, наявність травм голови.

Основні методи кодування:

 1. Медикаментозне (хімічне). Засноване на застосуванні препаратів, які вводяться під шкіру або приймаються у вигляді таблеток, ін’єкцій. Вони блокують почуття ейфорії, що виникає при вживанні спиртного, викликають фізичну відразу до нього.
 2. Психологічне. Відраза до спиртних напоїв навіюється на підсвідомому рівні за допомогою гіпнозу, прийомів нейролінгвістичного програмування, альтернативних способів проведення дозвілля.
 3. Лазерне. Його виконують за допомогою лазерного променя, впливаючи їм на деякі ділянки тіла і головного мозку людини.

Допомога для наркозалежних

Фахівці центру виконують лікування наркоманії на будь-якій стадії. Воно проводиться з застосуванням спеціальних медичних засобів — снодійних, антигістамінних препаратів, вітамінів і анальгетиків. Вони дозволяють полегшити симптоми «ломки» та очистити організм залежного від токсичних речовин.

Крім цього, виконується лікування наркозалежності та на підсвідомому рівні. Для цього залежний відвідує заняття з психотерапевтом, пізнавальні лекції та групові тренінги. Вони допомагають усвідомити шкоду психотропних речовин і переглянути помилкові алгоритми своєї поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Переваги реабілітаційного центру «Пальміра Плюс»

Даний реабілітаційний центр отримав багато позитивних відгуків і пропонує широкий спектр послуг — від лікування різних залежностей до кодування. Його основними плюсами є:

 • висококваліфіковані фахівці;
 • індивідуальний підхід;
 • сучасні методи терапії;
 • анонімне лікування;
 • комфортні умови для пацієнтів;
 • прийнятна ціна послуг.