Реабілітаційний центр у Львові - Лікування наркоманії і алкоголізму в Пальміра Плюс

Лікування алкоголізму, наркозалежності - головна мета наркологічного центру Пальміра Плюс ➤ Ефективні методи виведення з запою у Львові ➤ Примусове лікування ➤ Багаторічний досвід спеціалістів

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Реабілітаційний центр у Львові - Лікування наркоманії і алкоголізму в Пальміра Плюс

Реабілітаційний центр у Львові

Лікування алкоголізму у Львові

Алкоголізм, або розлад, пов’язаний з вживанням алкоголю, є хронічним, а іноді і прогресуючим захворюванням, яке псує життя багатьом людям, руйнує сім’ї та відносини. Залежність може призвести до серйозних соціальних, сімейних і фізичних наслідків. Щоб цього не сталося, потрібно вчасно ідентифікувати проблему та звернутися в надійний наркодиспансер за ефективним лікуванням і реабілітацією.

Наркологічний центр Пальміра Плюс – оперативна ефективна допомога всім залежним.

Алкоголізм – що це?

Наука описує розлад, пов’язаний з вживанням алкоголю, як хронічне захворювання головного мозку, для якого характерні компульсивне вживання спиртного, втрата контролю над вживанням спиртного і негативні емоції при його відсутності.

Самостійно позбутися залежності вкрай складно, тому варто записатися на лікування алкоголізму у Львові або іншому місті в надійну наркологічну клініку. Реабілітація – це не тільки позбавлення залежності, але і благополучне відновлення в сімейному і соціальному житті.

Коли бити тривогу?

Алкоголізм не завжди легко виявити. Але ці основні симптоми допоможуть виявити проблему:

 1. Тяга до спиртного або сильне бажання випити.
 2. Постійне бажання, але нездатність кинути пити.
 3. Періодичне вживання алкоголю в небезпечних ситуаціях, таких як водіння автомобіля.
 4. Відмова від колись важливих соціальних, професійних або розважальних заходів через вживання спиртного.
 5. Алкогольна толерантність або необхідність збільшення кількості спиртного для досягнення бажаного рівня інтоксикації.
 6. Переживання фізичних симптомів відміни, таких як нудота, тремор або судоми після припинення вживання алкоголю.

Якщо ці симптоми відносяться до вас або вашої близької людині, подумайте про добровільне або примусове лікування від алкоголізму. Зверніться в наркодиспансер, який допоможе алкоголіку або наркоману позбутися залежності та повернутися до нормального життя.

Причини алкоголізму

Багато хто задається питанням, що викликає розвиток алкоголізму, але простої та однозначної відповіді поки немає. Вважається, що на розвиток залежності впливає безліч факторів, у тому числі генетика та навколишнє середовище.

Минулі дослідження підтвердили потенційний зв’язок між генетичною вразливістю до депресії і розвитком алкоголізму та наркоманії. Інші запропонували спадковий компонент для формування залежності в молодому віці і наступний більш високий ризик розвитку проблеми.

Інші фактори, пов’язані з розвитком алкоголізму, все ще вивчаються. Але в будь-якому випадку, незалежно від причини формування проблеми, варто вчасно почати примусове лікування алкоголізму в надійній наркологічній клініці.

Кращий наркологічний центр для лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

Алкоголізм – це виліковне захворювання, і реабілітаційний центр Пальміра Плюс використовує безліч програм і підходів до анонімного лікування алкоголізму.

Першим кроком до позбавлення від наркозалежності є щире бажання отримати допомогу. Алкоголікам, які піддаються кодуванню від алкоголізму у Львові або іншому місті соціальним тиском або змушені кинути пити через обставини, рідко витримують тверезість в довгостроковій перспективі.

Майже всі хронічні алкоголіки відчувають деякі симптоми відміни, коли вони раптово припиняють пити. Ці симптоми можуть варіюватися від легкого тремору і дискомфорту до загрожує життю білої гарячки – яка може включати сплутаність свідомості, галюцинації, конвульсії, вегетативну нестабільність та смерть. Тому варто спочатку звернутися за медичною допомогою в надійну реабілітаційну клініку.

Кодування від алкоголю у Львові проходить в кілька етапів:

 1. Виведення із запою у Львові і стабілізація емоційного і фізичного стану пацієнта. Детоксикаційне лікування включає в себе утримання від алкоголю в контрольованому середовищі і ретельний моніторинг показників життєдіяльності та будь-яких симптомів відміни.
 2. Протирецедивна терапія – психотерапія і психофармакотерапія. Мета цього етапу після детоксикації – запобігти рецидив надмірного вживання алкоголю.
 3. Реабілітація та соціальна адаптація залежного. Мета цього кроку – допомогти алкоголіку навчитися залишатися тверезим і протистояти бажанням випити в будь-якій обстановці.

Програми професійного лікування від наркологічного центру Пальміра Плюс навчать залежних навичкам повернення до щасливого, продуктивного життя.

Лікування алкоголізму і реабілітація за доступною ціною в надійній клініці

Клієнти обирають реабілітаційний центр Пальміра Плюс з таких причин:

 1. Великий вибір унікальних ефективних програм лікування залежностей.
 2. Кваліфікований персонал з високими навичками поводження з алкоголіками і наркоманами.
 3. 95% -а ефективність терапії.
 4. Наявність стаціонарного лікування в реабілітаційному центрі.
 5. Доступні ціни на повний курс лікування.
 6. Супровід і підтримка пацієнта після закінчення курсу терапії для запобігання рецидиву.

Ми вже допомогли багатьом кинути пити, встановити і підтримувати чистий і тверезий спосіб життя. Якщо ви або ваша близька людина боретеся з вживанням алкоголю або наркозалежністю, зв’яжіться з нами по телефону +38 (068) 710-35-94 або +38 (099) 703-21-28 для отримання докладної інформації або запису на лікування.