Вплив алкоголю на потенцію в чоловіків - уся правда

Алкоголь і потенція у чоловіків. Як спиртні напої впливають на потенцію та організм загалом? Вплив пива на чоловічу потенцію

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Вплив алкоголю на потенцію в чоловіків - уся правда

Як алкоголь впливає на потенцію у чоловіків?

Практично кожен представник сильної статі бажає надовго зберегти свої статеві функції та боїться їх втратити, але далеко не кожен розуміє, наскільки згубний вплив алкоголю на потенцію у чоловіків. Але ж часте вживання спиртних напоїв, навіть у малих дозах, може запустити розвиток цілої низки захворювань сечостатевої системи.

Порушеннями, що виникають у процесах сексуального тяжіння, збудження, появи і тривалості ерекції, страждають від 37 до 42% чоловічого населення віком від 30 до 55 років! Зниження статевого потягу позначається не найкращим чином як на сексуальному здоров’ї, так і на фізичному та психоемоційному стані чоловіка.

Оманливий ефект алкоголю

Представники сильної половини людства нерідко вдаються до допомоги спиртного, вважаючи, що напій посилить сексуальне бажання і дасть можливість проявити себе на найвищому рівні. У реальності це один із вигаданих міфів про користь алкоголю. Ще в Стародавньому Світі у лікарів була приказка “вино пробуджує бажання, але унеможливлює його здійснення”.

У стані сп’яніння після вживання алкоголю, у чоловіка, дійсно, посилюється бажання сексуальної близькості. Така закономірність наводить на думку, що спиртне покращує потенцію та ерекцію. Однак це велика помилка, оскільки подібна реакція є всього лише результатом первинного впливу на нервові закінчення і на нервову систему чоловіка загалом. У процесі статевого акту сили покидають у найбільш невідповідний момент.

Річ у тім, що після випивки в організмі людини відбувається уповільнення багатьох процесів, порушується кровообіг, який спочатку буває дуже активним, а потім його активність різко знижується. З цієї причини в стані сп’яніння часто не вдається домогтися стабільної і тривалої ерекції. Кров спочатку приливає до статевого члена, внаслідок чого спостерігається швидка ерекція. Але подальше різке звуження кровоносних судин провокує зворотний ефект. Таким чином, алкоголь і потенція - не сумісні.

Як алкоголь впливає на потенцію загалом?

Надмірне або систематичне вживання алкоголю чинить такий вплив на статеву систему чоловіків:

  • під дією етанолу знижується чутливість статевого органа, що призводить до еректильної дисфункції навіть у молодих людей;
  • відбувається зниження в організмі рівня тестостерону (чоловічого гормону), це проявляється ослабленням лібідо і погіршенням якості насінної рідини;

    Як алкоголь впливає на потенцію загалом?

  • алкоголь атрофує з часом насіннєві канальці, що може стати причиною безпліддя і позбавити можливості зачати дитину;
  • змінюючи свою структуру, сперматозоїди втрачають свою рухливість, це теж призводить до репродуктивної дисфункції;
  • негативний вплив спиртних напоїв на функціонування головного мозку веде до порушення нормального вироблення тестостерону в яєчках;
  • вживання алкогольних напоїв протягом тривалого періоду призводить зрештою до повної імпотенції, оскільки організм дедалі менше й менше чинить опір руйнівній дії етанолу.

Ось і відповідь на запитання: “Чи впливає алкоголь на потенцію?”

Поетапне зниження потенції при алкоголізмі

Регулярне вживання алкоголю спочатку призводить до зникнення полюції та еротичних снів, що періодично виникають у здорових чоловіків, які не живуть статевим життям, 1-2 рази на місяць. Починає слабшати або повністю зникає ерекція.

Людина, яка систематично випиває, не завжди усвідомлює проблему, вважаючи зниження своєї чоловічої сили результатом перевтоми або поганого настрою. Під дією алкогольного сп’яніння еякуляція довго не настає або ж відсутня взагалі. Поряд з усім іншим змінюється і характер відчуттів - чоловік або зовсім не відчуває оргазму, або його настання супроводжується хворобливими відчуттями. Замість задоволення і розслаблення виникає слабкість.

Так, алкоголь негативно впливає на потенцію в чоловіків, поки не настає стійка імпотенція. Іноді у чоловіка може виникати почуття сильного емоційного потягу, прагнення до статевого акту, але ці почуття швидко минають. Згодом алкоголік стає ще й психічним імпотентом.

Згубний вплив алкоголю на чоловічий організм всебічний, він поширюється і на мозок, тому у хворого на алкоголізм уже немає ніяких бажань, зокрема й сексуальних. Однією зі сторін шкідливого впливу етанолу на потенцію в чоловіків є і продукування неповноцінних статевих клітин, що в підсумку може позначитися на здоров’ї майбутніх дітей.

Важливо пам’ятати, що споживання алкогольних напоїв позначається на стані простати і на багатьох інших органах чоловіка. Таким чином, існування зв’язку між розвитком простатиту та надмірним споживанням спиртного доведено й обґрунтовано науково.

Пиво - найнебезпечніший напій для чоловіків

Будь-який алкогольний напій негативно впливає на потенцію чоловіка. Однак останні дослідження вчених показують, що найбільшу шкоду для функціонування статевої системи та репродуктивних можливостей чоловіка несе саме пиво.

Пиво - найнебезпечніший напій для чоловіків

Потенція у чоловіків тісно пов’язана зі статевим гормоном - тестостероном. Істинно чоловічий гормон, гормон мужності. Його протилежністю є естроген - жіночий статевий гормон. Як же тут зв’язок із пивом?

Усе дуже просто. Річ у тім, що улюблений багатьма чоловіками пінний хмільний напій містить той самий гормон естроген, який робить жінок жінками, наділяє їх характерними особливостями. Ця речовина має властивість накопичуватися в людському організмі. Часте, безконтрольне вживання пива стає причиною імпотенції у чоловіків. Цілком зрозуміло! Звідки взятися статевій силі в організмі, в якому тестостерону більше, ніж естрогену.

Ще одна підступність пива - це швидкий шлях до алкоголізму. Людина потрапляє в залежність, у неї розвивається так званий “пивний алкоголізм”. А алкоголізм і потенція, як зазначалося вище, не сумісні. Слід пам’ятати, що пиво - це теж алкогольний напій, у ньому теж присутній спирт, який отруює організм продуктами свого розпаду. Слабоалкогольні напої приносять не менше шкоди, ніж їхні міцні побратими.

Часто вживання алкогольних напоїв стає певним етапом підготовки до статевої близькості. Спиртне розслабляє і допомагає підвищити чоловікові впевненість у собі. Але для вилучення з напою тільки користі, доза його має бути мінімальною. Хоча якщо враховувати шкідливий вплив алкоголю на зачаття дитини у чоловіків, то під час планування дитини, навіть допустимі дози спиртного небажані. Надмірне вживання алкоголю вкрай негативно впливає на потенцію чоловіків. Особливо яскраво це виражено у людей, які страждають на алкоголізм.