Медихронал – реальна допомога при «алкогольних проблемах»

Препарат для усунення гострого абстинентного та алкогольного стану Медіхронал. Інструкція із застосування, показання та протипоказання

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Медихронал – реальна допомога при «алкогольних проблемах»

Медихронал – реальна допомога при «алкогольних проблемах»

Алкоголь - психоактивна речовина, яку населення використовує найширше. Наслідком його вживання є алкоголізм - захворювання, вилікування якого, особливо у важкому ступені, часом здається неможливим. Проте за умови вміння, наполегливості та терпіння лікаря, а також раціонального вибору відповідних методів терапії можна домогтися лікування або ремісії навіть у найважчих випадках алкоголізму, з чим вам може допомогти медіхронал.

Медихронал - опис препарату

Згідно з інструкцією із застосування, “Медихронал” - препарат, призначений для терапії алкогольного отруєння, купірування абстинентного синдрому, профілактики сп’яніння, а також як додатковий засіб у лікуванні алкоголізму, що здатний збільшувати ефективність інших медикаментів.

Випускається “Медихронал” у вигляді гранульованого порошку білого кольору з жовтим відтінком, який позбавлений запаху. В одній упаковці міститься комплект із двох пачок із порошками. У першій пачці міститься глюкоза (17,5 г) і повідон. У другій пачці - гліцин (7 г), форміат натрію (3,5 г) і повідон як додатковий компонент. В одній упаковці може міститися один, сім або двадцять один комплект.

Форма выпуска

“Медіхронал” склад має такий, що перешкоджає накопиченню метаболітів етанолу (оцтового альдегіду) в організмі, чинить дезінтоксикацію, сприяє покращенню метаболізму, продукуванню катехоламінів, зокрема норадреналіну, що призводить до поліпшення процесів передавання імпульсів у головний мозок. Також препарат підвищує функціонування кори головного мозку і стимулює активність ділянки мозку, що відповідає за емоційний стан людини.

“Медіхронал” позитивно впливає на діяльність печінки, нормалізує сон і покращує самопочуття людини.

Через двадцять хвилин після вживання засобу відбувається помітне зниження прояву негативної симптоматики алкогольної інтоксикації та абстинентного синдрому.

Зберігати потрібно засіб у недоступному для дітей місці з температурою повітря, що не перевищує двадцять п’ять градусів. Препарат зберігається не більше трьох років, потім його вживати не можна.

Механізм дії

Гліцин, який застосовується в медицині як ноотропний засіб, потрапляючи в травний тракт, швидко в ньому всмоктується. Він потрапляє до тканин і рідин організму людини, знижує підвищений тонус м’язів, чинить м’яку транквілізуючу дію, знижує відчуття занепокоєння і тривоги, заспокоює нервову систему, регулює обмін речовин.

Форміат натрію також швидко всмоктується в організмі, він потрапляє в кровотік, розноситься з кров’ю в тканини, починає взаємодіяти з ацетальдегідом, утворюючи кон’югати. Речовина здатна чинити протизапальну дію, захищати організм від грибків і бактерій.

Глюкоза є головним джерелом енергії в організмі, завдяки якій відбуваються обмінні процеси, має антитоксичний ефект. Препарат “Медіхронал” допомагає за короткий проміжок часу позбутися неприємних ознак алкогольного отруєння, похмілля.

Показання щодо застосування
Лікарський засіб “Медихронал” чинить безліч позитивних ефектів на організм людини. Серед них:

 1. Виведення отрут з організму, які утворилися в процесі розпаду алкоголю (дезінтоксикаційна дія);
 2. Прискорення метаболізму для швидкої нейтралізації алкоголю, який все ще перебуває в крові;
 3. Поліпшення передачі нервових імпульсів, особливо до кори головного мозку;
 4. Очищення печінки від продуктів розпаду алкоголю;
 5. Поліпшення сну;
 6. Поліпшення загального самопочуття хворого.

Препарат Медіхронал показаний:

 • при алкоголізмі;
 • при запої;
 • при отруєнні;
 • при похміллі;
 • для профілактики сп’яніння;
 • для профілактики запоїв у хворих на алкогольну залежність.

Ліки Медіхронал широко застосовуються в наркології та допомагають хворим не тільки боротися із залежністю, а й запобігають її загостренню. Також препарат ефективний як профілактика алкоголізму та алкогольного сп’яніння, зокрема.

Протипоказання щодо застосування

Розглянутий лікарський засіб протипоказано застосовувати у випадках, коли у пацієнта є виражена гіперчутливість ( алергія) до основного або до одного з допоміжних компонентів.

Також протипоказане застосування при:

 • тяжких формах цукрового діабету;
 • артеріальної гіпертензії.

Слід враховувати, що гліцин, який входить до складу препарату, сприяє зниженню токсичності протисудомних та антипсихотичних речовин, а також антидепресантів.

При застосуванні одночасно з транквілізаторами та снодійними препаратами посилює їхню дію, спрямовану на гальмування ЦНС. Не застосовується у педіатричній практиці.

Препарат не слід застосовувати при лікуванні вагітних жінок. Якщо є необхідність у застосуванні у матерів-годувальниць, то лактацію слід тимчасово призупинити на час лікування.

Інструкція щодо застосування

Препарат Медіхронал використовується для усунення гострого абстинентного та алкогольного стану, для підвищення ефективності використання інших методів специфічної терапії, а також для усунення фізичної залежності за наявності хронічного алкоголізму, для проведення вторинної профілактики алкоголізму і для профілактики сп’яніння.

Перед застосуванням препарату Медіхронал необхідно розчинити вміст двох пакетів у половині склянки теплої води, а потім вжити внутрішньо після прийому їжі. Разова доза становить загальну масу компонентів двох пакетів. Для того, щоб поліпшити смакові якості лікарського засобу Медіхронал, який ви приймаєте, його можна розчиняти в негазованих напоях, що містять цукор (у компоті, соку і т.д.). Для того, щоб усунути гострий абстинентний і алкогольний стан, препарат слід використовувати в перший день один-два рази по два пакети, а в наступні два-три дні два пакети слід розчинити в теплій воді і прийняти один раз на добу.

Для проведення лікування хронічного алкоголізму, а також у випадках, коли необхідно провести вторинну профілактику цього захворювання, пацієнту призначають випивати щоденно вміст двох пакетиків протягом семи днів. Курс лікування становить сім днів. Для досягнення максимальної ефективності необхідно пройти три курси, перерва між якими становить три дні.

Аналогові засоби

У нашій країні за необхідності можна підібрати такі найбільш популярні та ефективні аналоги препарату Медіхронал:

 • Метадоксил. Випускається у формі розчину для ін’єкцій або таблеток. Препарат добре допомагає в разі серйозних алкогольних інтоксикацій, є гарним доповненням у комплексному лікуванні алкогольної залежності та знятті похмільного синдрому. Активний компонент складу - метадоксин.
 • Пропротен. Препарат випускається у формі крапель і таблеток для розсмоктування. Рекомендується застосовувати як елемент монотерапії в боротьбі з алкогольним синдромом, а також для зниження психопатологічних порушень, якими супроводжується похмілля. Препарат підходить також і для нормалізації загального стану організму після алкогольної інтоксикації. Активний компонент складу - антитіла до мозкоспецифічного білка S-100.
 • Біотредин. Випускається тільки у форматі під’язикових таблеток, що забезпечує максимально швидку доставку активних речовин у кров. Більшою мірою впливає на стабілізацію психічного стану пацієнта, покращує настрій, допомагає фокусувати увагу і нормалізувати розумову активність.

Використання аналогових препаратів не може повною мірою замінити Медихронал. Для отримання всього комплексу ефектів, які має цей препарат, потрібна його комплексна заміна декількома лікарськими засобами.

Переваги препарату

Головною перевагою препарату МЕДІХРОНАЛ є те, що це не просто симптоматичний, а патогенетично орієнтований антиалкогольний лікарський засіб (іншими словами - не тільки знімає наслідки зловживання алкоголем, а й впливає на механізми їх виникнення).

Усі компоненти препарату є природними метаболітами, тому пацієнти добре переносять його. МЕДІХРОНАЛ не має суттєвих побічних дій і може використовуватися для лікування пацієнтів будь-якого віку: від підлітків до людей похилого віку. Показаннями до застосування препарату МЕДІХРОНАЛ є лікування як гострого сп’яніння, так і хронічного алкоголізму, а також усунення абстинентного синдрому. Для кожного пацієнта лікар може підібрати індивідуальну схему лікування.

Препарат можна застосовувати як самостійний засіб або в комбінації з іншими. Така потреба зазвичай виникає під час лікування хворих у стаціонарних умовах або, коли уражені алкоголем інші органи (наприклад, печінка). Єдиним протипоказанням до прийому препарату є наявність у пацієнта цукрового діабету тяжкої некомпенсованої форми, оскільки до складу препарату входить глюкоза.