Приватний психоневрологічний диспансер у Києві

Психоневрологічний диспансер — це медичний заклад, який спеціалізується на виявленні, лікуванні, спостереженні та подальшій реабілітації психічних порушень.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдход к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты
Приватний психоневрологічний диспансер

Психоневрологічний диспансер - це медичний заклад, який спеціалізується на виявленні, лікуванні, спостереженні та подальшій реабілітації психічних порушень.

У диспансері приймають лікарі наступних спеціальностей:

 • психіатр;
 • психотерапевт;
 • психолог;
 • соціальний консультант.

Що лікує психоневрологічний диспансер? Основними патологіями, з якими звертаються за допомогою, є:

 • порушення поведінки та розлади психіки;
 • депресивні стани;
 • неконтрольований страх чи зайва тривожність;
 • панічні атаки;
 • неврози та неврозоподібні стани;
 • психопатії (розлади особистості);
 • психічні розлади, що виникли внаслідок черепно-мозкових травм;
 • шизофренія та шизофреноподібні розлади;
 • анорексія, булімія;
 • маніакально-депресивні психози;
 • розлади адаптації;
 • психосоматичні хвороби

Міський психоневрологічний диспансер виявляє хворих на початкових стадіях хвороб шляхом проведення цільових оглядів населення та масових профілактичних заходів. Таким чином, в результаті проведеного обстеження, пацієнти, які потребують медичної допомоги, беруться на облік для подальшого обстеження та надання кваліфікованої допомоги в умовах стаціонару.

Основні цілі психоневрологічного диспансеру

Що таке психоневрологічний диспансер та у чому особливість надання допомоги пацієнтам? Психоневрологічний диспансер це медичний заклад робота якого спрямована на виявлення, лікування та подальшу профілактику психічних захворювань. Постійне спостереження та спеціалізована медична допомога сприяє якнайшвидшому одужанню пацієнтів.

Міський психоневрологічний диспансер націлений на такі завдання:

 1. Виявлення та взяття на облік хворих, які мешкають на території обслуговування диспансеру.
 2. Спостереження пацієнтів, яких поставили на медичний облік.
 3. Надання медичної допомоги в умовах амбулаторії, проведення заходів, спрямованих на відновлення психічного стану пацієнта після стресових ситуацій.
 4. Проведення профілактичних заходів, спрямованих на відновлення психічного здоров'я пацієнтів.
 5. Направлення до стаціонару людей, які потребують невідкладної медичної допомоги.
 6. Надання правової, соціально-правової допомоги юридичних експертів.

Прихоневрологічний диспансер Київ діагностує та лікує різні психічні хвороби, обладнаний новою медичною технікою, а також передовими інформаційними та медичними технологіями. У псих диспансері Київ працюють грамотні лікарі та медичні сестри, які мають за плечима багаторічний досвід.

067 118 77 59

Часті питання | Приватний психоневрологічний диспансер:

Що роблять у психоневрологічному диспансері?

Клініка виявляє, спостерігає, лікує, сприяє реабілітації після психічних захворювань.

Як записатися на прийом до спеціаліста у психоневрологічний диспансер?

Якщо людина потребує допомоги, то вона має право звернутися до диспансеру самостійно та проконсультуватися з фахівцем про можливість подальшого лікування в умовах стаціонару.

Хто проходить лікування в умовах психоневрологічного диспансеру?

У психоневрологічному диспансері надається допомога людям із психічними розладами поведінки, розладами особистості, депресивними та тривожними станами, фобіями, панічними атаками та неврозоподібними станами.

Що означає перебувати на обліку у психоневрологічному диспансері?

Пацієнта ставлять на облік при виявленні психічного розладу, який характеризується неможливістю контролю за дійсністю, внаслідок чого у пацієнта відсутня критика до вчинків і він не усвідомлює своїх дій. У такому стані наркозалежний може бути небезпечним для оточуючих. Такого пацієнта лікар ставить на облік та спостерігає за ним до повного одужання.

Що робить психоневрологічний диспансер?

Насамперед диспансер виявляє та проводить лікування різних психічних станів, а надалі ще й сприяє реабілітації пацієнтів.

Диспансер чи лікарня у чому різниця?

Диспансер це медичний заклад, який виконує функції поліклініки та лікарні, але відрізняється від багатопрофільної лікарні тим, що спеціалізується лише в одному напрямку, наприклад, психоневрологічний диспансер, надає допомогу лише хворим із психічними розладами.

Які спеціалісти працюють у диспансері?

 • психіатр;
 • психотерапевт;
 • терапевт;
 • невролог;
 • кардіолог;
 • лікар функціональної діагностики;
 • рефлексотерапевт;
 • спеціаліст ультразвукової діагностики;
 • психолог та соціальний працівник.

Які документи брати у диспансер?

 1. Документ, що засвідчує особу (паспорт);
 2. Медичну карту з результатами попередніх обстежень щодо поточного захворювання.

Чому не озвучують поставлений діагноз?

Інформація, отримана від лікаря, може бути негативно сприйнята пацієнтом. Також дані про стан здоров'я пацієнта це конфіденційна інформація, яка не розголошується. Діагноз можуть знати лише близькі родичі пацієнта.

Хто перебуває на обліку у психіатра?

Диспансеризації схильні пацієнти з хронічними або млявими станами з епізодами прояву захворювання, що часто загострюються.

Хто госпіталізується до психіатричної лікарні?

Пацієнти з наявністю тяжкого психічного захворювання, яке несе загрозу хворому та оточуючим, тому важливо негайно госпіталізуватися хворому в диспансер. Такі стани можна усунути лише в умовах стаціонару.

Як довго лікують депресію у психоневрологічному диспансері?

Зазвичай ослаблення депресивного епізоду та підбір відповідної терапії займає менше 2 тижнів.

Як самостійно госпіталізуватися до психіатричної лікарні?

Достатньо лише звернутися по допомогу до фахівця у тому випадку, якщо відчуває погіршення психічного стану.

Скільки часу займає обстеження у психоневрологічному диспансері?

Достатньо 2 тижнів. За цей період пацієнт здає всі необхідні аналізи і займається з психологами. Постійно перебуває під контролем фахівців, і лікарі в результаті спостережень роблять висновки про психічний стан пацієнта.

Коли звертатись до психіатра?

Якщо людина або оточуючі її люди помічають порушення психічного стану такі як: маячні ідеї, суїцидальні думки або регулярні спалахи агресії, тоді це привід звернутися за допомогою.

Чи дозволено користуватися телефоном у ПНД?

Користуватися мобільними телефонами дозволяється лише у присутності медичних працівників.

Приватний психоневрологічний диспансер Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря психіатра850 грн
Сеанс психотерапевта850 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарі(стандарт)від 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 7000 грн (доба)

Відгуки

5/5 Наталка К...

"Біполярний розлад" мені здавалося страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Допоки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосідство, спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати – я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

5/5 Оля М...

Добрий день. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почалися порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне – допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалення і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо в'яле відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з хорошою роботою, я розумію, як це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.

Відгуки приватний психоневрологічний диспансер

Олександр Л. 4/5

Я вирішила приєднатися до інших відгуків. Це просто щастя, що я звернулася у ваш психоневрологічний диспансер. Мій чоловік страждав на тяжку форму депресії та алкогольну залежність. Мені боляче згадувати, але навіть були спроби суїциду. Я зрозуміла, що ми самі не впораємося тому шукала професійної допомоги. За весь курс лікування чоловік пройшов через різні процедури, терапії, не тільки індивідуальну, а й групову, а також курс медикаментозного лікування.Я вважаю, що призначення лікаря допомогло йому подолати всі проблеми, а також нормалізувати психічне здоров'я.

Завдяки спеціалістам психоневрологічного диспансеру чоловік зміг налагодити своє життя, вирішити наявні проблеми і, нарешті, почав насолоджуватися своїм здоровим та щасливим життям.

Іван Г. 4/5

Якось я помітив у себе зміни у самопочутті, які змусили мене насторожитися, а саме порушення сну, занепадницький настрій, підвищена тривожність. Найцікавіше, я вважав, що це пройде самособою, проте з часом стан тільки погіршувався, тоді я вирішив негайно звернутися за допомогою до фахівців. 

З вибором психоневрологічного диспансеру я сильно не заморочувався і просто звернувся до того, який знаходився поряд з моїм будинком. Коли я прийшов на консультацію, то зі мною розмовляв дуже уважний і ввічливий лікар, який ставив безліч питань для визначення тяжкості мого стану та дав зрозуміти, що необхідний обсяг професійної медичної допомоги я можу отримати саме тут. Він призначив мені медичні препарати, а також групову терапію, яка стала вирішальною в нормалізації мого стану. Завдяки фахівцям диспансеру я зміг подолати свою хворобу, навчився керувати своєю емоційністю, а також тепер знаю точно, як не дати стресу взяти наді мною верх серед життєвих проблем.

Дивіться всі відгуки Приватний психоневрологічний диспансер