Лікування білої гарячки у Києві (стаціонар)

Біла гарячка – це серйозне захворювання, яке потребує швидкого та ефективного лікування для запобігання довгостроковим ускладненням зі здоров'ям. В умовах стаціонару біла гарячка зазвичай лікується за допомогою комбінації ліків, що підтримує терапію та психологічну терапію. Ліки, такі як бензодіазепіни, часто призначають, щоб допомогти впоратися із симптомами білої гарячки, у той час як підтримуюча терапія може включати забезпечення пацієнта рідиною та харчуванням. Психологічна терапія також може використовуватися, щоб допомогти пацієнтові керувати своїми емоціями та впоратися з досвідом. При правильному лікуванні біла гарячка успішно лікується за умов стаціонару.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Біла гарячка лікування

Біла гарячка - це серйозне захворювання, яке вимагає швидкого та ефективного лікування для запобігання довгострокові ускладнення зі здоров'ям. В умовах стаціонару біла гарячка зазвичай лікується за допомогою комбінації ліків, що підтримує терапії та психологічної терапії. Ліки, такі як бензодіазепіни, часто призначають, щоб допомогти впоратися з симптомами білої гарячки, у той час, як підтримуюча терапія може містити забезпечення пацієнта рідиною та харчуванням. Психологічна терапія також може використовуватися, щоб допомогти пацієнту керувати своїми емоціями та впоратися з досвідом. При правильному лікуванні біла гарячка успішно лікується за умов стаціонару.

Біла гарячка (Алкогольний делірій)

Біла гарячка може розвинутись через надмірне вживання алкоголю. Для нього характерні раптова та сильна сплутаність свідомості, збудження, галюцинації та інші симптоми. Важливо знати про симптоми білої гарячки, оскільки вона може бути небезпечною для життя, якщо її не лікувати. Найбільш поширені симптоми включають дезорієнтацію, занепокоєння, прискорене серцебиття, пітливість та тремтіння. Інші симптоми можуть включати зорові або слухові галюцинації, параною та судоми.

 1. інтенсивний головний біль, нудота та блювання
 2. незрозуміле, незв'язне мовлення, судомні напади
 3. занепокоєння, значне погіршення якості сну, тривожний стан
 4. тремор рук, надмірне потовиділення, прискорене дихання та серцебиття
 5. лихоманка стрибки артеріального тиску
 6. почервоніння обличчя та очних яблук

Якщо ви чи хтось із ваших знайомих відчуває якісь із цих симптомів після вживання алкоголю протягом тривалого періоду часу, важливо негайно звернутися до лікаря.

Біла гарячка які можуть бути наслідки

Біла гарячка може мати серйозні наслідки, якщо їх не лікувати, включаючи судоми, комусь і навіть смерть. Тому важливо знати про ознаках та симптомах ДП, щоб як най швидше звернутися за медичною допомогою. Крім того, існують методи лікування, які допомагають зменшити тяжкість симптомів та покращити результати.

Наслідки:

 1. Різні паралічі.
 2. Порушення функцій мови.
 3. Розвиток хронічних хвороб печінки або нирок.
 4. Порушення роботи серця. Зростають ризики серцевого нападу та інфаркту.
 5. Втрата пам'яті.
 6. Порушення кровообігу.
 7. Розвиток психічних розладів.

067 118 77 59

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Лікування білої гарячки ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.