Допомога при алкоголізмі

Психологічна допомога при алкогольній залежності в Києві

Алкоголізм — серйозна проблема, яка негативно впливає на здоров’я та особисте життя. Якщо ви або ваша близька людина страждаєте від цієї залежності, то звернення за професійною допомогою в нашу клініку в Києві — правильний крок.

Перша консультація допоможе визначити ступінь алкогольної залежності та вибрати найбільш ефективний метод лікування. Психолог проведе бесіду з пацієнтом, щоб виявити причини початку вживання алкоголю та оцінити психологічний стан.

Причини, з яких людина починає пити

Людина починає вживати спиртні напої з різних причин. Серед найпоширеніших варто виділити наступні:

 • стрес;
 • депресія;
 • проблеми в особистому житті чи роботі;
 • психологічні травми;
 • генетична схильність;
 • оточення, яке зловживає алкоголь.

Поступово вживання алкоголю переростає у залежність, яка проявляється такими ознаками:

 • часте вживання алкоголю;
 • неможливість контролювати кількість випитого;
 • відмова від спілкування з сім’єю та друзями;
 • втрата минулих захоплень;
 • байдуже відношення до свого зовнішнього вигляду;
 • зміна поведінки та характеру;
 • поява звички вживати алкогольні напої.

Наявність одного або декількох симптомів не завжди свідчить про те, що людина зловживає спиртними напоями. Щоб зрозуміти причину такої поведінки, потрібна професійна допомога. Тому своєчасне звернення до нарколога — це можливість допомогти людині максимально швидко повернутись до звичайного життя.

Наркологічна клініка “Пальміра плюс” у Києві працює понад 10 років. Лікарі мають великий досвід роботи з людьми, які страждають на алкогольну залежність. Детоксикація – одна з основних послуг клініки. Лікарі швидко виведуть з організма алкогольні сполуки та продукти їхнього розщеплення. Фахівці також працюють з алкогольною ломкою та проводять роботи пов’язані з кодуванням пацієнтів.

Клініка використовує сучасні методики, які в подальшому показують гарний результат одужання. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування. Фахівці постійно стежать за станом залежного пацієнта та при необхідності коригують призначення.

Які переваги лікування в нашій клініці?

Переваги лікування в клініці психологічної допомоги в Києві полягають і в тому, що пацієнт отримує комплексне лікування. Воно включає психотерапію, медикаментозну терапію та реабілітаційні програми. Також головною умовою лікарні являється анонімність.

У клініці сприятлива та спокійна атмосфера, а лікарі та персонал дуже уважні до своїх пацієнтів. Ще одна перевага – можливість виклику фахівця додому. Автомобіль, на якому приїжджає лікар, не має знаків, що свідчать про належність до психіатричної клініки. Це робиться з метою, щоб сусіди та оточення нічого не здогадалися.

Скільки коштує лікування та скільки воно триває?

Ціна залежить від обраного методу, умов (стаціонарне або амбулаторне лікування) та тривалості курсу лікування. Ознайомитись із цінами можна на сайті клініки.

Терміни також залежить від обраного методу. Щоб вивести алкоголіка із запою, потрібно близько трьох днів. На комплексне обстеження та підтримуючу терапію піде до п’яти днів. Ці питання детально обговорюються під час консультації.

Алкогольна залежність – не вирок. За допомогою професійних психологів та наркологів можна подолати цю проблему. Звертайтеся за допомогою до нашої клініки. Ми допоможемо відновити ваше (або близьку людину) здоров’я та повернутися до нормального життя. Зателефонуйте нам за номером 067 118 77 59, або замовте зворотний дзвінок чи напишіть у чат.

Читайте также: