Приватний витверезник у Києві

Як ефективно вивести із запою в Києві, визначаємо ключові моменти, які потребують допомоги у витверезнику. Знайомимося з методами відновлення в клініці 'Пальміра Плюс'.

Ціна від 3500 грн

Рейтинг: 4.9

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

Алкоголізм є серйозним захворюванням, яке здатне змінити життя в гірший бік як чоловіків, так і жінок. Безумовно нешкідливі кілька келихів на свята не говорять про алкоголізм, але систематичне вживання спиртних напоїв легко може спровокувати запій. Це важке хронічне захворювання, яке потребує лікування. Хворий може не усвідомлювати небезпеки свого стану, тому родичі повинні допомогти і підтримати людину в лікуванні.

Як відбувається виведення із запою?

Виведення із запою має проводитися тільки в медичному закладі, фахівцями, які мають спеціальну освіту і відповідну практику. Це пов’язано з тим, що перебуваючи в запої, у людини можуть загостритися різні хронічні захворювання, які вимагатимуть медичної допомоги від вузькопрофільних фахівців.

Дуже часто пацієнти, які перебувають у запої, не відчувають справжній свій стан організму. Токсини отруюють багато органів і погіршують їхню роботу. У результаті може виникнути абстинентний синдром. За такого важкого стану не можна зволікати, необхідно проводити детоксикацію. Лікарі клініки “Пальміра Плюс” можуть приїхати додому, для того щоб надати першу допомогу і вивести токсини. За необхідності доставити пацієнта в клініку. У медичному закладі хворий зможе:

 • Отримати своєчасну терапію. Лікар зробить огляд і випише ліки, які необхідно приймати для відновлення організму і лікування.
 • Пройти курс психотерапії. Якщо людина впорається з алкоголізмом на фізичному рівні, а на психологічному ні, то є ризики повернення алкоголізму. Тому хворому потрібно розібратися в справжніх причинах, які спровокували запій.
 • Соціальна реабілітація. Алкоголізм провокує зацикленість на алкоголі, тому часто залежні втрачають друзів і колишні соціальні контакти. Реабілітація допомагає відновити контакти з людьми, навчитися вирішувати проблеми без вживання алкоголю.

Усі ці етапи в комплексі можуть забезпечити вихід людини із запою і водночас закріпити результат, щоб пацієнт не повертався до колишнього свого стану.

Коли варто лікувати людину у витверезнику?

Проводити лікування у витверезнику варто в тих випадках, коли людина не може впоратися зі своїм станом самостійно і кожен день починає з алкоголю. У хворого можуть спостерігатися такі симптоми:

 • запаморочення;
 • галюцинації зорові та слухові;
 • марення;
 • нудота і блювота, при цьому людина все одно хоче випити алкоголь;
 • напади епілепсії;
 • суїцидальні думки;
 • ломота в тілі, болі в суглобах;
 • підвищена тривожність, втрата в просторі та часі.

За всіх цих симптомів варто звертатися по допомогу до фахівців.

Виведення із запою в клініці “Пальміра Плюс”

Команда професійних наркологів і психотерапевтів у клініці “Пальміра Плюс” готові надати допомогу і вивести із запою 24/7. За необхідності лікар виїжджає додому і транспортує хворого в клініку, де є всі умови для безпечного виведення із запою. Комфортні палати і кваліфікований персонал допоможуть позбутися шкідливої звички і відновити свій організм.

Насамперед хворим ставиться крапельниця, яка допомагає вивести токсини та полегшити стан організму. Для подальшого відновлення лікарі роблять огляд і призначають індивідуальні препарати залежно від того, які органи постраждали найбільше від отрут спирту. Курс психотерапії дає змогу стабілізувати психологічний стан і заново повернути життя у свої руки. До кожного пацієнта лікарі знаходять індивідуальний підхід, що дає змогу відчувати турботу і догляд.

093 500 90 85

Приватний витверезник FAQ

Як можна вивести із запою в домашніх умовах?

Шляхом прийому активованого вугілля — 1 таблетк на 10 кг або інші адсорбуючих препаратів.

Надмірне вживання рідини. Можна використовувати чай з лимоном без цукру, морс, розсіл огірків. Кислота яка міститься в напоях полегшить алкогольне отруєння і нейтралізує яд із організму залежного. 

Ацетилсаліцилова кислота. Її не можна вживати дуже часто і не всім пацієнтам. Вона допоможе впоратися з головним болем та полегшить похмілля.

З негативних ефектів аспірину: ураження слизової оболонки шлунка, тому прийом препарату абсолютно заборонено людям із виразковою хворобою шлунка.

Як поступово вийти із запою?

Щоб позбутись похмілля, необхідно зменшити дозу спирту, навіть можна розвести етанол з водою.

Чим вивести людину із запою?

У випадку запою прийнято спочатку назначати

У разі запою прийнято призначати сорбенти на кшталт активованого вугілля чи ентеросгелю. Для відновлення нервово-психічного стану необхідно приймати препарат глицин. 

Розчинна ацетилсаліцилова кислота ефективно заспокоює головний біль. Прийом серцевих крапель на кшталт Корвалолу, Валокордину та інших препаратів з подібним механізмом дії. Їх приймають по 20-25 крапель на склянку води. Режим дозування цих засобів – сукупність алкоголю та фенобарбіталу приймають кілька разів на добу, якщо бажання вживати спиртне посилюється. Порошковий препарат Регідрон допоможе відновити водно-сольовий баланс, попередить зневоднення, тонізує та усуває головний біль.

Що дають при виведенні із запою?

Інші ліки також можуть використовуватися для стабілізації стану пацієнтів або для підтримуючої терапії (наприклад, протисудомні засоби, нейролептики, бета-блокатори та альфа-адреноміметики). Пацієнтам із зневодненням та виснаженням можна давати рідини або певні вітаміни.

Чим небезпечний тижневий запій?

Пацієнти можуть відчути біль у серці, аритмію та підвищення артеріального тиску, а надалі можливий інфаркт міокарда чи інсульт. Також загострюються хронічні захворювання, особливо страждає печінка та нирки.

Що придбати в аптеці для виходу із запою?

В аптеці можуть запропонувати такі препарати як: Медіхронал, Алка-Зельтцер, Пропротен. Ці препарати допоможуть вивести токсини та запобігти повторним зривам.

Як довго людина може перебувати у запої?

У середньому запій може тривати від 3-10 днів. Однак у деяких випадках запої тривали місяцями.

Як швидко вивести алкоголь із організму після запою?

Рекомендується прийняти прохолодний душ. У такий спосіб ви покращите кровотік і прискорите процес виведення токсичних речовин.

В чому небезпека тижневого запою

Нудота з подальшим блюванням, порушення функції шлунково-кишкового тракту через виражену інтоксикацію. Часто загострюються хронічні захворювання ШКТ (відкриття виразок з наступною шлунково-кишковою кровотечею).

Панкреатит. Після довготривалого запою підшлункова залоза найчастіше запалюється і при не наданні відповідної медичної допомоги відбувається її некроз, що згодом може призвести до смерті.

Набряклість. Через уповільнення обміну речовин, через нирки виводиться більшість мінералів, які є вкрай важливими для коректного функціонування серцево-судинної системи. І для того, щоб компенсувати втрати, організму доводиться затримувати рідину, яка створює навантаження на головний мозок, серце та нирки.

У людей, які систематично перебувають у запоях, порушується адекватне функціонування імунної системи, вона не виробляє достатньої кількості захисних антитіл. В результаті пацієнт піддається виникненню регулярних інфекційних захворювань. Також алкозалежні зазвичай переносять застуду з ускладненнями. Поранення та дрібні подряпини погано гояться, часто запалюються і залишають шрами.

Негативний вплив спиртного позначається і на зовнішньому вигляді, шкірі та якості волосся. Починається передчасне старіння організму з появою зморшок, пігментних плям, мішків під очима. Залежні не дотримуються елементарної особистої гігієни і найчастіше виглядають не доглянуто.

Захворювання гепатобіліарної системи. Систематичні запої підвищують ризик виникнення алкогольного ураження паренхіми печінки з подальшим розвитком цирозу, що виникає у 90% випадків.

Чому людина пʼє і не може зупинитись?

За рахунок формування фізичної залежності, алкоголік не в силах зупитинись. Якщо він все таки спробує це зробити то піддається абсентивному синдрому, який характеризується такими побічними діями як судоми, дратівливість, головний біль, нудота та іншими симптомами. Покращити стан можна тільки черговою порцією алкоголя і це відбувається щоденно. Одна тільки сила волі в такому випадку безсильна, а тим більше при тривалому запої.

Абстинентний синдром також може стати причиною алкогольного делірію або білої гарячки - це стан підвищеної нервової збудливості, при якому людина стає небезпечною не тільки для себе, але і для оточуючих.

Скільки днів “прокапуються” алкоголіки?

Тривалість лікування - це область компетентності лікаря і тільки він може зробити правильну оцінку стану алкоголіка, наполягати на необхідності його госпіталізації і призначити курс відновлення.

Як привести організм у норму після тривалого запою?

Підхід має бути комплексним, якщо ви розраховуєте на хороший результат:

 • очистіть організм;
 • зробіть зміни у своєму раціоні;
 • за допомогою спеціальних препаратів заберіть деякі симптоми;
 • перегляньте свої життєві звички, щоб мінімізувати шанси повернення до колишнього способу життя.

Як протверезіти, коли погано?

Пийте молоко. Воно допоможе печінці пришвидшити процес “травлення” алкоголю.

Янтарна кислота, яка є основним складником “алко-зілля“, призводить до зниження інтоксикації та сприяє швидкому протверезінню. 

Прийом жирної та солоної їжі після вживання алкоголю строго заборонено, через те що вона збільшує навантаження на організм.

Знизити рівень сп'яніння можна за допомогою великої ударної дози фруктози, вона міститься в апельсинах, полуниці, винограді та інших фруктах. ЇЇ велика кількість міститься також у меді. В такому випадку не запивайте мед великою кількістю води, або іншої рідини.Фруктоза сприяє пришвидшенню процесу виводу шкідливих речовин розпаду алкоголю із організму

Чому не спиться після запою?

Постійне безсоння - це яскравий симптом запою. Етанол здатний Постоянная бессонница — это явный симптом запоя. Этанол способен надавати збуджуючу дію на центральну нервову систему. Через недосипання можливе виникнення галюцинацій та порушення пам'яті, а також підвищення збудливості та нестабільність психоемоційного стану. Щоб організм повністю відновився, фаза повільного сну повинна переходити у швидку від 3 до 4 разів за ніч. Якщо людина перебуває у запої тривалий час, це чергування порушується і пацієнт страждає від короткого і уривчастого сну.

Як полегшити стан після тривалого запою?

 • випивати велику кількість води;
 • ретельний контроль за артеріальним тиском і при необхідності приймати гіпотензивні препарати, які призначаються лікарем;
 • прийняти препарати, що містять вітаміни та мінерали;
 • сон має тривати від 8 до 9 годин;
 • ходити і дихати свіжим повітрям, зайнятися легкою фізичною діяльністю.

Як очистити організм від алкоголю за один день?

 • прийміть сорбент;
 • пийте багато рідини;
 • на порожній шлунок слід випити вівсяного відвару або з'їсти якнайбільше продуктів, у яких міститься клітковина;
 • подихайте свіжим повітрям і зробіть собі контрастний душ;
 • виконайте кілька простих фізичних вправ (якщо самопочуття дозволяє це).

Як вивести людину із запою без її відома?

В основі лікування використовують препарати з активною речовиною, що діє, — дисульфірамом. Препарат додають у різні напої і дають без відома хворому, щоб викликати огиду до згубної звички. Важливо, що такі препарати призначає лікар, оскільки вони мають багато побічних ефектів. Самостійне призначення препаратів є неприпустимим!

Що капають при тривалому запої?

Найчастіше призначають такі препарати, як гептрал, панангін, мексидол, есенціал. Лікування комплексне та призначається за індивідуальними потребами пацієнта. До основних груп препаратів відносять препарати для підтримки печінки, заспокійливі, протиблювотні, серцеві препарати, вітаміни.

Куди можна здати людину в запої?

Якщо у людини алкогольна залежність, вона це усвідомлює і згоден на лікування, то її можна відправити до державного наркологічного диспансеру за місцем проживання або до центру реабілітації для алко та наркозалежних.

Приватний витверезник відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Приватний витверезник ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Приватний витверезник відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.