Нарколог вдома – анонімно, ефективно та надійно

Алкогольна чи наркотична залежність – це біда для сім'ї. Зловживаюча людина руйнує свою долю. І пускає життя близьких під схил.


Але не поспішайте кидати залежну людину на свавілля. Наркотична чи алкогольна залежність – це хвороба. Її потрібно лікувати, позбутися назавжди.


Телефонуйте до нашої клініки. Лікар-нарколог виїжджає додому, щоб оглянути пацієнта та приступити до лікування. Уся процедура анонімна. Ваша рідна людина знову стане собою.

Коли потрібен виклик лікаря додому?

Абстинентний стан, простіше кажучи, ламання – небезпечний для життя самого залежного та його оточуючих. Відходняк після наркотиків викликає хворобливі відчуття, слабкість. Може бути порушення роботи внутрішніх органів. Залежний у такому стані може нашкодити собі чи знову вжити.
Схожі симптоми спостерігаються у алкоголіків.
Лікар виїжджає щоб урятувати пацієнта від абстинентного стану. Допомогти вийти із запою. Записати на прийом, розпочати лікування. Або забрати до клініки, якщо стан тяжкий.
Крім того лікар-нарколог може швидко привести людину у вертикальний стан, як належить homo. Наприклад, якщо потрібно терміново їхати на роботу.

Швидкий та ефективний вихід у нормальний стан

Детоксикація організму швидко приводить людину до осудного стану. Простіше кажучи, лікар-нарколог прокопує пацієнта.


Препарат підбирається індивідуально, залежно стану здоров'я, наявності алергічних реакцій, і т.д.


Пацієнта прокопують розчинами з:

  • полівітамінами
  • калієм
  • магнієм
  • ноотропами
  • сорбентами
  • седативними
  • матаболіками
  • кардіопроекторами

Так організм хворого очищується. Фізичний та психічний стан нормалізується. Функції організму відновлюються.


Людина може зайнятися справами або почати лікуватися у нашого лікаря-нарколога. Щоб назавжди відмовитись від згубної звички.

Чому анонімно?

Насамперед, не варто давати привід сусідам лихословити.
Людині після лікування доводиться нелегко. Потрібно постійно тримати себе в руках. Контролювати бажання. Негатив, який зазвичай виливають "дорогі" сусіди, може стати поштовхом до рецидиву.


Інша причина: щоб рідні не нервували.
Ви знаєте за собою згубну пристрасть до наркотиків чи алкоголю. Близькі бачать ваш стан, але ще не розуміють, що відбувається. Викликайте лікаря додому та приступайте до лікування. Рідні нічого не впізнають і любитимуть вас, як і раніше.


Нарешті, вирішите ви вилікуватись або просто прокопатися – це залишиться між вами з лікарем. Як і процес лікування. А це дуже сприяє становленню довіри між пацієнтом та лікарем. Легше буде взаємодіяти.

Виклик нарколога додому

Лікар, який приїхав до будинку пацієнта, не тільки приводить залежного до тями. Пацієнт отримає професійну допомогу у відмові від наркотичної чи алкогольної залежності. Лікар супроводжуватиме весь процес лікування.


Рідні можуть проконсультуватися із спеціалістом. Вибрати лінію поведінки, розробити стратегію лікування. Записатися на кодування.


Ми допоможемо залежному повернутися до нормального життя.


Бережіть себе.

Автор:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0