Коаксил - Наркозалежність

Коаксил

Бути наркоманом на сьогоднішній день вельми дороге “задоволення”, тому малозабезпечені наркозалежні люди шукають нові шляхи придбання дешевших препаратів. На зміну героїну прийшов коаксил-антидепресант, який коштує в кілька разів дешевше, вільно продається у всіх аптеках. Тривалий час коаксил вважався безпечним антидепресантом і використовувався в медицині для лікування психічних, соматичних захворювань, а також застосовувався для лікування наркотичної, нікотинової залежності. Якщо ж ці ліки застосовувати в дозах, що перевищують допустиму норму в кілька разів, то ліки перетворюються на сильнодіючий наркотик. Ефект і наслідки від цього зілля такі ж як і від наркотиків опіоїдної групи. Дуже важка психічна залежність, ломка, множинні страшні наслідки - ушкодження внутрішніх органів, органів зору, що спричиняють повну сліпоту, великий некроз тканин кінцівок.

Немає меж винахідливості наркоманів, які примудрилися вживати препарат внутрішньовенно. Люди отримують токсичне отруєння і звикання, отже, прирікають себе на знищення власного організму.

Так само як і в разі алкоголізму насамперед страждає центральна нервова система. У результаті відбуваються зміни у свідомості, а як наслідок - галюцинації, неадекватна поведінка, стан коми. Далі порушується робота серцево-судинної системи, дихальної, відмовляють нирки, страждає печінка. Коаксил випалює вени. Через недотримання наркоманами правил гігієни - використання брудного посуду та водопровідної води, якою розводять неякісно подрібнені таблетки, а потім вводять у вени, - виникає венозний інфікований тромб. Це веде до сепсису, починається процес гноїння, м’які тканини омертвівають, і кінцівки доводиться ампутувати.

Проблема, звісно ж, не в препараті коаксил, адже багатьом людям ці ліки йшли на користь, позбавляючи від депресії. Уся справа в людях, які в пошуках нових і приємних відчуттів можуть зробити наркотик із чого завгодно, навіть зі звичних для нас ліків і продуктів. Існує категорія людей, схильних до таких хвороб як алкоголізм і наркоманія, і, потрапляючи в певне середовище або стресову ситуацію, стають жертвами цих страшних речей. Ця проблема не тільки одного індивідуума, який впав у наркотичну пристрасть - це проблема суспільства, де ставлення до людини поки що залишає бажати кращого.