Відгуки про наркологічну клініку

Прочитайте відгуки родичів і батьків, які пройшли успішне лікування від алкоголізму методом кодування. Дізнайтеся більше про унікальний підхід лікування нашої клініки.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Відгуки підшивка від алкоголізму

Євгенія Л. 4/5

Доброго часу доби, я Євгенія, мені 32 роки і я з міста Чернігів. У моєму житті алкоголь залишив досить гіркий слід, позбавив сім'ї, довіри друзів та близьких людей, а також «подарував» гепатит С. Звернутися У клініку було моїм самостійним рішенням. На консультації лікар-нарколог сказав, що найкращим методом у моїй ситуації буде підшивка, оскільки вона найбільше підходить для мене. Боятись процедури не варто, вона не болюча, може трохи неприємна. Ще кілька днів після процедури мене нудило і паморочилося в голові, проте це швидко минуло. На даний момент мій стан кращий ніж будь-коли, мені не хочеться спиртного, я повністю насолоджуюся життям і впевнена, що попрощалася зі своєю залежністю назавжди.

Лариса Г. 4/5

Хочу поділитися історією, яка сталася з моєю сестрою. В автокатастрофі загинув її син і вона не впоравшись з депресією і сильно запила. Згодом залежність стала все виразнішою, супроводжувалася постійними запоями. Мені було боляче на неї дивитися, тому я шукала вихід із ситуації і звернутися за допомогою до вашого центру.

За кілька місяців лікування моя сестра почала змінюватися на очах. Вона знайшла нове хобі, стала більш комунікабельною, навчилася жити та радіти кожному дню без спиртного. Не можу не висловити свою подяку медичному персоналу, професіоналам своєї справи, які буквально витягли її з цієї небезпечної 'трясини'. Лікар порадив зробити підшивку. Ми погодилися і залишилися задоволені, оскільки цей метод допоміг упоратися з алкогольною залежністю.

Юрій П. 4/5

Насамперед хочу сказати величезне спасибі всім співробітникам наркологічної клініки за те, що повернули мою маму до нормального життя, допомогли вилікуватися від алкоголізму. Моя мама відмовлялася визнавати очевидну проблему, тому не хотіла лікуватися. Однак ми всією сім'єю наполягли щоб вона звернулась за допомогою саме до вас, і вона нарешті погодилась. Вже більше двох місяців мама взагалі не п'є, жодного разу так довго вона не 'тримувалась'.

У клініці нам запропонували сучасний та ефективний спосіб 'підшивку'. Лікарі були дуже уважні, з усією скрупульозністю та відповідальністю поставилися до обстеження, щоб виключити будь-які ускладнення під час процедури. Підшивку зробили швидко та практично безболісно. Мамі під шкіру впровадили спеціальні ліки, дія яких спрямована на огиду до спиртного. Я дуже вдячний лікарю за його допомогу і вважаю цей спосіб найефективнішим.