Відгуки про реабілітаційний центр для алкоголіків

Шукаєте достовірну інформацію про центри лікування алкогольної залежності? Ми зібрали відгуки реальних пацієнтів щоб допомогти вам прийняти виважене рішення.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Відгуки про центр для алкозалежних

Марина Н. 4/5

Торік у листопаді місяці я поклала матір на лікування до реабілітаційного центру. Її стан залишав бажати кращого, посилилися наявні проблеми із серцево-судинною системою, печінкою, з'явилася набряклість. У центрі до мами поставилися з особливою уважністю та доброзичливістю, негайно провели процедуру очищення крові від токсинів. Для алкозалежних дуже важливо підтримувати серце. Курс лікування у клініці тривав 4 тижні, але результат був того вартий. Абсолютно не шкодую про вкладені фінанси, адже маму не лише здорово підлікували, а й допомогли переглянути свої погляди на життя, його цінності та власний добробут. Зараз вона іноді може дозволити собі келих пива, але з міцними напоями покінчено остаточно.

Олександра Л. 5/5

Звернулася в клініку 'Пальміра плюс' у момент відчаю, коли усвідомила, що впоратися з алкогольною залежністю сина вже не в змозі. Перестала навіть сподіватися, що хтось зможе йому допомогти. Ваш центр обрали інтуїтивно і не помилилися. За два місяці перебування сина в реабілітаційному центрі з ним відбулися кардинальні зміни. Ми його давно таким не бачили, тверезий, думки чіткі та логічні, адекватний. Сам він каже, що якби раніше звернувся до цього центру, то не дійшов би до такого стану. У клініці працюють справжні лікарі, які не тільки розбираються в проблемі пацієнта, а й знають, як правильно цю проблему вирішити.

Дуже вдячні всьому медичному персоналу, що повернули мені мого сина, подарували спокій і надію для нашої родини! Сподіваємося син більше не повернеться до старого! Дякуємо за постійний зв'язок, підтримку та поради!

Анастасія Л. 5/5

Добрий день! Величезне спасибі всьому медичному персоналу 'Пальміра плюс'. На жаль, мій чоловік був наркоманом. Я не відразу помітила, як із дому почали зникати речі. А потім почався кошмар. Кілька разів чоловік намагався кинути вживати. Спочатку покурював анашу, потім захопився важчими наркотиками. Про них я дізналася тільки через декілька місяців. Клініку обрала свекруха, буквально в перший день перебування лікарі підібрали для нього індивідуальну програму.

Про саму клініку склалося теж гарне враження: чисті зручні палати, світлі, просторі. З чоловіком проводилися психотренінги, заняття спортом, медикаментозне лікування. Минув вже рік і ось нарешті я теж вирішила залишити відгук. Він не зривається, а я перестала жити як на пороховій бочці. Вважаю, що все завдяки лікарям 'Пальміра плюс' та їхнім методикам. Ще раз дякую Вам!

Юрій А. 4/5

Доброго дня. Мене звати Юрій, мені 26 років. Понад п'ять років вживав важкі наркотики. Єдина людина, яка мене підтримала - це мій колишній тренер з боксу. Побачивши мене, точніше те ким я став, тренер не міг залишитися байдужим. Він порадив вашу клініку, оскільки вважає її однією з найкращих у цій сфері. Тепер я розумію чому. У клініці пройшов необхідний курс реабілітації та соц. адаптації. У процесі лікування я повністю переглянув своє ставлення до самого себе і до свого захворювання. Я чітко усвідомив, що вживання наркотиків - це не просто погана звичка, а захворювання, яке важко побороти без втручання лікарів. У клініці мені допомогли, підтримали, багато чому навчили і дали знання, які допомогли мені побороти залежність. До сьогоднішнього дня я не вживаю наркотики і планую повернутися в спорт.