Відгуки про реабілітацію наркозалежних

Читайте відгуки членів сімей та близьких тих, хто шукає допомоги у одужанні від наркозалежності. Дізнайтеся, як лікування допомогло іншим людям на їхньому шляху до тверезості.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Відгуки про реабілітацію наркозалежних

Неллі А. 4/5

Мій син здорово підсів на спайс і досить швидко опинився на самому дні. Втратив не тільки хорошу роботи, а й став посміховиськом для оточуючих його людей. Почалися проблеми з психікою, він міг раптово почати плакати або реготати. Благо я не розгубилася і переконала його в тому, що він потребує кваліфікованої допомоги в умовах стаціонару, окрему подяку хочу висловити лікарю-психіатру Дмитру Миколайовичу, адже його методика лікування допомогла моєму синові стати нормальною людиною. З того часу минув рік, син щасливий у шлюбі, має гарну роботу та повноцінне життя.

Аня Ю. 4/5

У центрі я проходила реабілітаційний курс від амфетамінової залежності. Я працювала офіціанткою в нічному клубі, там і знайшла для себе таке захоплення. Спочатку мені не здавалося це чимось жахливим, було навіть прикольно, але згодом я отямилась і вирішила не пускати все на самотік, а одразу звернутися за допомогою до фахівців. З фінансами у мене не було проблем, тому я вирішила вибрати хороший реабілітаційний центр і відразу пішла на консультацію.

Я залишилася задоволена ставленням лікаря, під його чуйним керівництвом я пройшла повний курс лікування та подальшої реабілітації. Я стала іншою людиною, змінила роботу, щоб уникнути можливих ризиків та спокус. Павло Петрович, не побоюсь цих слів, врятував мені життя, став моїм ангелом-охоронцем. Я дуже вдячна йому за професіоналізм і людську доброту.