Відгуки про виведення із запою вдома

Читайте відгуки про процес виведення із запою вдома, виклик лікаря додому. Дізнайтеся, як зробити безпечний висновок із запою у себе вдома

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Відгуки про виведення із запою вдома

Андрей Л 4/5

Якось мій батько сильно запив. Спостерігаючи за його станом я не на жарт злякався, тому вирішив звернутися за кваліфікованою допомогою та викликав лікаря – нарколога додому. Деякі помилково вважають, що ця послуга дуже дорога, проте, як виявилося, ціна була досить прийнятна. Фахівець оперативно приїхав до нас додому з усім необхідним приладдям, а саме ЕКГ апаратом, крапельницею та медикаментами. Лікар надав необхідний обсяг допомоги та запропонував подальший курс лікування порадив продовжити в умовах стаціонару. Мій батько давно має проблеми із серцево-судинною системою, вживати алкоголь йому категорично протипоказано, проте через неможливість контролювати свою патологічну прихильність він постійно ризикує своїм здоров'ям. Після візиту лікаря мій батько почав почуватися набагато краще.

Іван Г. 5/5

Був у запої протягом кількох днів. Вечірка тривала всі вихідні, а в понеділок вранці мій стан був просто огидним. Жахливий головний біль, млявість, відсутність бажання і сил на щось. На роботі в такому стані точно робити нічого, плюс, якщо дізнаються про запої можуть і звільнити. Я вирішив якнайшвидше привести себе в порядок. Мені пощастило, що я живу у передмісті Києва, тож вирішив скористатися послугами фахівця вдома. Лікар приїхав досить швидко, перш ніж приступити до маніпуляцій, уточнив про наявність хронічних захворювань, про тривалість зловживання спиртним, виміряв артеріальний тиск, а також послухав серце. Лише після цього призначив лікування. До речі, наступного дня мій стан був набагато кращим, може злегка паморочилося в голові і нудило. Перш за все, лікар попередив мене, що процедура з очищення крові може викликати якусь неприємну симптоматику у вигляді головного болю і нудоти. Дуже вдячний фахівцю за надану допомогу, адже він покращив не лише моє фізичне самопочуття, а й морально підтримав. Також візит лікаря дав мені зрозуміти, що у мене серйозні проблеми з алкоголем, тому я вирішив для себе якнайшвидше почати працювати з психотерапевтом та пройти комплексний курс лікування від алкоголізму.

Мария А. 4/5

Хочу поділитись історією, яка сталася з моїм братом. Дуже швидко і несподівано для нас він став залежним від алкоголю. Все почалося з келиха вина під час вечері, потім постійні гулянки в колі друзів, ми й оком моргнути не встигли, як раптом зрозуміли, що ситуація вимагає негайного втручання, адже брат став справжнісіньким алкоголіком. Зрозуміло, він мав свою, відмінну від нашої думку. Найсильніший і найтриваліший запій стався восени, після його дня народження. Тоді ми ясно усвідомили, що сам він не видереться з цього стану, тому нам треба діяти швидко та радикально. Брат соромився звернутися до клініки, а ось вивід із запою в домашніх умовах звучав для нього набагато привабливіше. Завдяки допомозі лікаря, призначеному лікуванню, братові стало набагато краще, і він погодився продовжити лікування у стаціонарі.