Відгуки про приватний психоневрологічний диспансер

Відгуки приватний психоневрологічний диспансер

Олександр Л. 4/5

Я вирішила приєднатися до інших відгуків. Це просто щастя, що я звернулася у ваш психоневрологічний диспансер. Мій чоловік страждав на тяжку форму депресії та алкогольну залежність. Мені боляче згадувати, але навіть були спроби суїциду. Я зрозуміла, що ми самі не впораємося тому шукала професійної допомоги. За весь курс лікування чоловік пройшов через різні процедури, терапії, не тільки індивідуальну, а й групову, а також курс медикаментозного лікування.Я вважаю, що призначення лікаря допомогло йому подолати всі проблеми, а також нормалізувати психічне здоров'я.

Завдяки спеціалістам психоневрологічного диспансеру чоловік зміг налагодити своє життя, вирішити наявні проблеми і, нарешті, почав насолоджуватися своїм здоровим та щасливим життям.

Іван Г. 4/5

Якось я помітив у себе зміни у самопочутті, які змусили мене насторожитися, а саме порушення сну, занепадницький настрій, підвищена тривожність. Найцікавіше, я вважав, що це пройде самособою, проте з часом стан тільки погіршувався, тоді я вирішив негайно звернутися за допомогою до фахівців. 

З вибором психоневрологічного диспансеру я сильно не заморочувався і просто звернувся до того, який знаходився поряд з моїм будинком. Коли я прийшов на консультацію, то зі мною розмовляв дуже уважний і ввічливий лікар, який ставив безліч питань для визначення тяжкості мого стану та дав зрозуміти, що необхідний обсяг професійної медичної допомоги я можу отримати саме тут. Він призначив мені медичні препарати, а також групову терапію, яка стала вирішальною в нормалізації мого стану. Завдяки фахівцям диспансеру я зміг подолати свою хворобу, навчився керувати своєю емоційністю, а також тепер знаю точно, як не дати стресу взяти наді мною верх серед життєвих проблем.

Каріна Я. 4/5

На жаль, мій хлопець страждав залежністтю... Він постійно брав участь в азартних іграх. Через програші у нього траплялися нервозні стани і затяжні депресії. Його поведінка почала лякати мене, тому я вирішила звернутися в психоневрологічний диспансер.< /p>

Я дуже задоволена нашим вибором, адже перебуваючи на лікуванні мій хлопець опинився в абсолютному комфорті, турботі та всебічній опіці справжніх професіоналів своєї справи. Наш лікар призначив медикаментозне лікування, індивідуальні та групові заняття з психотерапевтом. Я хочу подякувати всім за надану допомогу і за те, що він так змінився, займається спортом і влаштувався на хорошу роботу, а про минуле ми намагаємося не згадувати.