Відгуки про приватний психоневрологічний центр

Дізнайтеся, що інші люди говорять про досвід лікування у цьому приватному психоневрологічному центрі. Прочитайте відгуки, які допоможуть вам прийняти рішення.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Відгуки приватний психоневрологічний диспансер

Олександр Л. 4/5

Я вирішила приєднатися до інших відгуків. Це просто щастя, що я звернулася у ваш психоневрологічний диспансер. Мій чоловік страждав на тяжку форму депресії та алкогольну залежність. Мені боляче згадувати, але навіть були спроби суїциду. Я зрозуміла, що ми самі не впораємося тому шукала професійної допомоги. За весь курс лікування чоловік пройшов через різні процедури, терапії, не тільки індивідуальну, а й групову, а також курс медикаментозного лікування.Я вважаю, що призначення лікаря допомогло йому подолати всі проблеми, а також нормалізувати психічне здоров'я.

Завдяки спеціалістам психоневрологічного диспансеру чоловік зміг налагодити своє життя, вирішити наявні проблеми і, нарешті, почав насолоджуватися своїм здоровим та щасливим життям.

Іван Г. 4/5

Якось я помітив у себе зміни у самопочутті, які змусили мене насторожитися, а саме порушення сну, занепадницький настрій, підвищена тривожність. Найцікавіше, я вважав, що це пройде самособою, проте з часом стан тільки погіршувався, тоді я вирішив негайно звернутися за допомогою до фахівців. 

З вибором психоневрологічного диспансеру я сильно не заморочувався і просто звернувся до того, який знаходився поряд з моїм будинком. Коли я прийшов на консультацію, то зі мною розмовляв дуже уважний і ввічливий лікар, який ставив безліч питань для визначення тяжкості мого стану та дав зрозуміти, що необхідний обсяг професійної медичної допомоги я можу отримати саме тут. Він призначив мені медичні препарати, а також групову терапію, яка стала вирішальною в нормалізації мого стану. Завдяки фахівцям диспансеру я зміг подолати свою хворобу, навчився керувати своєю емоційністю, а також тепер знаю точно, як не дати стресу взяти наді мною верх серед життєвих проблем.

Каріна Я. 4/5

На жаль, мій хлопець страждав залежністтю... Він постійно брав участь в азартних іграх. Через програші у нього траплялися нервозні стани і затяжні депресії. Його поведінка почала лякати мене, тому я вирішила звернутися в психоневрологічний диспансер.< /p>

Я дуже задоволена нашим вибором, адже перебуваючи на лікуванні мій хлопець опинився в абсолютному комфорті, турботі та всебічній опіці справжніх професіоналів своєї справи. Наш лікар призначив медикаментозне лікування, індивідуальні та групові заняття з психотерапевтом. Я хочу подякувати всім за надану допомогу і за те, що він так змінився, займається спортом і влаштувався на хорошу роботу, а про минуле ми намагаємося не згадувати.

Ольга П. 4/5

Здрастуйте, клініка 'Пальміра Плюс' стала порятунком для нашої родини. Мій чоловік Юрій із першого дня пішов добровольцем на фронт. Однак після тяжкого поранення та тривалого лікування у шпиталі нас спіткала така проблема як посттравматичний синдром. У чоловіка почастішали панічні атаки, я боялася залишати його одного, боялася спати ночами, адже це могло статися будь-коли. Тоді я твердо вирішила, треба діяти і почала шукати інформацію в інтернеті. Я шукала клініку з найбільш широким спектром послуг. Прочитавши інформацію на сайті, ми вирішили довіритися лікарям клініки 'Пальміра Плюс'. Того ж дня я зателефонувала і записала чоловіка на прийом до лікаря. Хочу зазначити, що ставлення до пацієнтів на найвищому рівні, це стосується не лише лікарів, а й молодшого медичного персоналу. Завдяки пройденому курсу лікування, а також індивідуальним заняттям з психологом мій чоловік ось уже місяць не страждає на панічні напади. Не втомлюся дякувати всім причетним за те, що змогли допомогти нашій родині. Всім миру!

Марія З. 5/5

Я давно страждаю на безсоння та панічні атаки. У зв'язку з останніми страшними подіями взагалі перестала спати, здригалася від кожного звуку.

Вирішила звернутися до лікаря за місцем проживання, щоби виписали ліки, але там зараз черга. Звернулася до вашої клініки, прийняли наступного дня. Лікар уважно вислухав, розпитав про інші симптоми. Поставили діагноз 'тривожний розлад'. Лікар виписав заспокійливі та снодійні препарати, а також порадив відвідувати психолога. Дякую, ви справді мені дуже допомогли! Таке щастя, що є куди звернутися по допомогу!

Наталія С. 5/5

Добридень! 5 років тому, після смерті чоловіка, моє життя розділилося на до і після, у всьому винна депресія. У боротьбі за власне благополуччя мені довелося відвідати не один медичний заклад і пройти не один курс лікування, проте результат завжди був однаковим — рецидив. За такий тривалий термін я втратила майже всіх друзів, стала тягарем для своїх дітей і вже майже змирилася з думкою, що проклята депресія зі мною аж до смерті. Однак Бог почув мої молитви, і мені моя знайома порадила клініку 'Пальміра Плюс'. Я вирішила для себе, мовляв, була не була, варто спробувати. Єдине питання, яке я ставлю зараз: чому я не знайшла цю клініку раніше? Завдяки грамотним консультаціям лікарів, ефективному лікуванню та чуйному підходу я забула про те, що таке депресія. Близькі кажуть, що зі мною зробили диво і я з ними солідарна, не перестану дякувати справжнім професіоналам своєї справи!